Zawody wędkarskie w Dołujach - Relacja

Kategoria > Sport i rekreacja
Zawody wędkarskie w Dołujach - Relacja

W dniu 6 czerwca 2009 roku w Dołujach po raz kolejny odbyły się zawody Zawody Wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Dobra. W tym roku gościliśmy 25 wędkarzy, w tym 9 z miejscowości Blankensee i Liepgarten w Niemczech. Po 3 godzinnych zmaganiach sędziowie dokonali ważenia złowionych ryb.

Zwyciężył ubiegłoroczny triumfator zawodów pan Stanisław Korzynek z Mierzyna, którego złowione ryby ważyły 4,5 kg. Kolejne, punktowane miejsca zajęli:

II miejsce - Gred Wagener z Liepgarten (Niemcy) z wynikiem 3,4 kg.

III miejsce - Damian Kirszka z Grzepnicy 1,4 kg.

IV miejsce - Michał Stachowicz z Mierzyna 1,35 kg.

V miejsce Józef Ciechanowicz z Dołuj 1,3 kg.

VI miejsce - Bogdan Abramek z Dobrej 1,05 kg.

Zwycięzcy otrzymali z rąk Wójta Gminy Dobra - Pani Teresy Dery pamiątkowe puchary, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy. Organizatorzy zawodów składają serdeczne podziękowania państwu Ankudowicz z Dołuj, którzy użyczyli swój piękny, prywatny staw na organizację tej imprezy.

Na kolejne zawody zapraszamy serdecznie w przyszłym roku !!!

Jerzy Trędowicz

 

 

Przetłumacz / translate
Loading...

Na skróty

Polecamy

Gminy partnerskie

Projekt POIS.02.03.00-0307/17
Poprawa gospodarki wodno-ściekowej w gminie Dobra
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku. Więcej