Polsko - Ukraiński Międzypokoleniowy Rajd Rowerowy

Kategoria > Sport i rekreacja
Polsko - Ukraiński Międzypokoleniowy Rajd Rowerowy

Plakat wydarzenia

Serdecznie zapraszamy miłośników jazdy na rowerze do Mierzyna na Polsko - Ukraiński Międzypokoleniowy Rajd Rowerowy

Kochani już 27.05.2023 (sobota) w Mierzynie odbędzie się Polsko - Ukraiński Międzypokoleniowy Rajd Rowerowy na który serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników jazdy na rowerze mieszkańców Mierzyna, rodzin z Ukrainy, Szczecina oraz innych miejscowości Pomorza Zachodniego niezależne od wieku. Trasa rajdu liczy ok. 10 km i prowadzi z terenu rekreacyjnego- sportowego "Mierzynianka" do patio CH Ster.

Tempo jazdy będzie bardzo rekreacyjne (10 km/godz.), aby najstarsi i najmłodsi uczestnicy nie mieli problemu z pokonaniem trasy. Dzieci w rajdzie mogą uczestniczyć wyłącznie pod opieką swoich opiekunów Pamiętajcie też o zabraniu kasków co znacznie zwiększy Wasze bezpieczeństwo.

Miejsce zbiórki to - Teren Sportowo - Rekreacyjny "Mierzynianka" w Mierzynie godz. 9:30
Rozpoczęcie Rajdu godz.10:00.
Zakończenie planowane jest na terenie patio Centrum Handlowe Ster ul. Ku Słońcu 67, gdzie na uczestników wydarzenia będą czekały medale okolicznościowe, kamizelki dla dorosłych i dzieci, elementów odblaskowych , poczęstunek, konkursy z nagrodami i mnóstwo niespodzianek o których dowiecie się już niebawem.

Щиро запрошуємо родини з України на польсько-український велопробіг поколінь 

Дата проведення мітингу: 27 травня 2023 року
Час збору: 9:30
Початок:10:00 Спортивно-відпочинкова зона Mierzynanka в Межині, вул.Насенна 20

Кінець зльоту: торговий центр Ster, вулиця Ku Sloncu 67, де заплановано багато атракціонів, включно з нагородженням медалями. світловідбиваючі жилети, частування 

Rajd organizuje Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Mierzyn, które pozyskało środki z Program Społecznik 2022-2024 "Program zainicjowany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego"

Organizatorzy Rajdu

Przetłumacz / translate
Loading...

Na skróty

Polecamy

Gminy partnerskie

Projekt POIS.02.03.00-0307/17
Poprawa gospodarki wodno-ściekowej w gminie Dobra
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku. Więcej