I Turniej Rugby

Kategoria > Sport i rekreacja
I Turniej Rugby

Zarząd Koła LZS Bezrzecze uprzeje informuje, że w dniu 22 listopada 2009 r. w godzinach 11:00 - 16:00 na boisku w Bezrzeczu odbędzie się I Turniej Rugby.

Serdeczenie zapraszamy mieszkańców i wszystkich zainteresowanych do kibicowania. W trakcie turnieju będzie możliwość rozmowy z trenerem oraz przystąpienia do drużyny. Przewidziano także różne atrakcje towarzyszące, tj.: loteria, konkursy, słodki poczęstunek.

Ponadto w godzinach 12:00 - 14:30 na terenie rekreacyjnym obok boiska odbędzie się I Gminna Giełda Sprzętu Sportowego. Chętnych zapraszamy zarówno do kupowania, jak i sprzedawania (np. nowe i używane łyżwy, narty, rakiety tenisowe, piłki, odzież sportowa itp.).

 

Przewodniczący Koła Bezrzecze
GZLZS w Dobrej

Przetłumacz / translate
Loading...

Na skróty

Polecamy

Gminy partnerskie

Projekt POIS.02.03.00-0307/17
Poprawa gospodarki wodno-ściekowej w gminie Dobra
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku. Więcej