Wójt Gminy Dobra ukończyła szkolenie z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej

Kategoria > Bezpieczeństwo
Wójt Gminy Dobra ukończyła szkolenie z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej

10 czerwca 2026 r. Wójt Gminy Dobra, Magdalena Zagrodzka, uczestniczyła i ukończyła szkolenie aktualizujące z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej, skierowane do osób pełniących funkcje wójtów, burmistrzów oraz prezydentów miast.

Szkolenie odbyło się w siedzibie Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie i zostało przeprowadzone przez Ośrodek Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie.

Celem szkolenia było poszerzenie i aktualizacja wiedzy uczestników w zakresie realizacji zadań związanych z ochroną ludności, zarządzaniem sytuacjami kryzysowymi oraz funkcjonowaniem obrony cywilnej. Program obejmował zagadnienia wynikające z obowiązujących przepisów prawa, a także praktyczne aspekty przygotowania administracji samorządowej do reagowania na zagrożenia i sytuacje nadzwyczajne.\

Udział w szkoleniu stanowi ważny element podnoszenia kompetencji osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo mieszkańców oraz sprawne funkcjonowanie samorządu w sytuacjach kryzysowych. Zdobyta wiedza i aktualne informacje będą wykorzystywane w dalszych działaniach na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom Gminy Dobra.

Przetłumacz / translate
Loading...

Na skróty

Polecamy

Gminy partnerskie

Projekt POIS.02.03.00-0307/17
Poprawa gospodarki wodno-ściekowej w gminie Dobra
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku. Więcej