Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Dobra - relacja

Kategoria > Sport i rekreacja
Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Dobra - relacja

W ubiegłą sobotę 4.02.2017 r. w sali gimnastycznej PSP w Mierzynie odbył się już po raz kolejny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Dobra. Do turnieju zgłosiło się 8 drużyn reprezentujących różne miejscowości gminy Dobra:

1. Sławoszewo
2. LZS „Pionier” Buk
3. LZS Skarbimierzyce
4. „Młody Mierzyn”
5. OSP Wołczkowo
6. LZS Bezrzecze
7. „Mierzyn”
8. LZS „Grom” Stolec

Wszystkich uczestników przywitał Przewodniczący Rady Gminy Dobra Pan Bartłomiej Miluch, który życzył drużynom zwycięstwa. Zespoły zostały rozlosowane do 2-ch grup, w których grały systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów.

Po zakończeniu eliminacji w obu grupach zwycięzcy grup rozegrali mecz o pierwsze miejsce w turnieju, drugie drużyny o trzecie miejsce, trzecie drużyny o piąte miejsce, a czwarte drużyny o 7 miejsce.

I tak w meczu finałowym Sławoszewo pokonało LZS Bezrzecze 2:0 broniąc tym samym tytułu mistrzowskiego z ubiegłego roku. W spotkaniu o brązowy medal OSP Wołczkowo zwyciężyło „Młody Mierzyn” 2:0. Piąte miejsce w turnieju zajęła żeńska drużyna z Mierzyna pokonując LZS „Grom” Stolec 2:1. Siódme miejsce zajął LZS „Pionier” Buk zwyciężając LZS Skarbimierzyce 2:1.

Najlepszą zawodniczką turnieju została Agnieszka Kobierska z zespołu „Mierzyn”, a najlepszym zawodnikiem Wojciech Ożarowski ze Sławoszewa.
Najlepsze zespoły otrzymały puchary i nagrody rzeczowe, a wszystkie drużyny pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.

Organizatorami turnieju była Gmina Dobra oraz Gminne Zrzeszenie LZS w Dobrej. Serdecznie dziękujemy Dyrekcji PSP w Mierzynie za udostępnienie sali gimnastycznej.

 

Jerzy Trędowicz

 

 

Przetłumacz / translate
Loading...

Na skróty

Polecamy

Gminy partnerskie

Projekt POIS.02.03.00-0307/17
Poprawa gospodarki wodno-ściekowej w gminie Dobra
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku. Więcej