Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Dobra - relacja

Kategoria > Sport i rekreacja
Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Dobra - relacja

Zdjęcie z turniejuW sobotę, 20 maja na terenie kompleksu Orlik w Dobrej odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Dobra. Były piękne bramki, widowiskowe akcje, fantastyczne parady bramkarzy i dodatkowe konkursy dla uczestników i kibiców turnieju.

Podczas Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Dobra nie brakowało piłkarskich emocji. Młodzi piłkarze i piłkarki reprezentujący szkoły podstawowe z gminy Dobra przy żywiołowym dopingu kibiców pokazali najwyższy poziom. Akcje często kończyły się pięknymi bramkami. Zawody rozgrywano w duchu fair play.

Turniej podzielony był na dwie kategorie wiekowe: młodsza (klasy 5-6) oraz starsza (klasy 7-8). Każdy mecz trwał 10 minut. Po 3 godzinach rozgrywek wyłoniono zwycięzców turnieju.

Grupa młodsza:


1. PSP Bezrzecze
2. PSP Dobra
3. PSP Mierzyn
4. PSP Dołuje
5. PSP Rzędziny

Grupa starsza:
1. PSP Bezrzecze
2. PSP Dobra
3. PSP Mierzyn
4. PSP Dołuje

Podczas turnieju na sąsiednim boisku do siatkówki trwały dodatkowe konkursy dla uczestników i kibiców zawodów, które prowadzili sportowcy z GZ LZS Dobra.

Na koniec wręczono puchary, medale i dyplomy dla uczestników turnieju. Wybrano też najlepszych zawodników, bramkarzy i strzelców turnieju. Nagrodę fair play zdobyła zawodniczka z PSP Rzędziny.

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Dobra zorganizowała Gmina Dobra przy wsparciu Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Dobrej. Nagrody ufundowali też firma Tenzi i restauracja McDonald's z Lubieszyna, która zapewniła posiłki dla młodych piłkarzy.

Źródło: www.gminadobra24.pl

Przetłumacz / translate
Loading...

Na skróty

Polecamy

Gminy partnerskie

Projekt POIS.02.03.00-0307/17
Poprawa gospodarki wodno-ściekowej w gminie Dobra
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku. Więcej