Spotkanie z Mikołajem na Mierzyniance - relacja

Spotkanie z Mikołajem na Mierzyniance - relacja

Zdjęcie z wydarzeniaW ubiegłą sobotę 3.12.2022 r. na Terenie Sportowo-Rekreacyjnym Mierzynianka w Mierzynie odbyła się rekreacyjna impreza dla dzieci pn. „Mikołajki na Sportowo”.  Jak zawsze organizatorzy przygotowali wiele różnych atrakcji dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Dzieci oraz ich rodzice brały udział w konkursach sportowych takich jak rzut lotką do tarczy, strzelanie z łuku do celu i strzały piłką do bramki. Wszystkie chętne dzieci brały również udział w warsztatach artystycznych w świetlicy, na których robiły kolorowe cukierki na choinkę. Ponadto harcerze uczyli wszystkich jak wiązać sznurem różne węzły, a także jak wykonać pacynkę ze szmatek.

Do dzieci przybył również bardzo oczekiwany gość czyli św. Mikołaj, który jak zwykle przywiózł dużo słodkich prezentów. Na koniec wszystkie dzieci wraz ze św. Mikołajem bawiły się na białym puchu.

Organizatorem imprezy mikołajkowej na Mierzyniance była Pani Teresa Dera – Wójt Gminy Dobra. Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji imprezy kierujemy do pracowników świetlicy na Mierzyniance tj. do Pani Dagmary Łuczyk i Ludwiki Macias, harcerzy Hufca ZHP Szczecin oraz wszystkich pracowników Terenu Rekreacyjnego Mierzynianka w Mierzynie.

Jerzy Trędowicz

Zdjęcia: www.gminadobra24.pl

Przetłumacz / translate
Loading...

Na skróty

Polecamy

Gminy partnerskie

Projekt POIS.02.03.00-0307/17
Poprawa gospodarki wodno-ściekowej w gminie Dobra
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku. Więcej