Rozpoczął się projekt "Być jak Elizabeth"

Rozpoczął się projekt "Być jak Elizabeth"

29 października 2019 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Dobrej rozpoczęły się pierwsze warsztaty z cyklu kreowanie wizerunku w ramach projektu „Być jak Elizabeth – II edycja” dofinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia / Polska w Euroregionie Pomerania)”.

Spotkanie dla mieszkanek partnerskich gmin Dobra i Blankensee poprowadziła Pani Dominika Żółtyńska, zmakomita stylistka i wizażystka, na stałe współpracująca m.in. z TVP3.

Pani Dominika przygotowała wykład na temat kreowania wizerunku, skupiając się przede wszystkim na technikach umożliwiających podkreślanie atutów wyglądu. Podczas warsztatów została przeprowadzona analiza kolorystyczną i analiza sylwetek wybranych uczestniczek.

Na kolejnych warsztatach pt.:’'Piękna jak Elizabeth” uczestniczki projektu będą uczyły się prawidłowego wykonania makijażu.

 

 

W ramach projektu cyklicznie odbywają się również zajęcia ruchowe: joga i “zdrowa miednica”.

Mieszkanki gmin Dobra i Blankensee spotykają się na zajęciach:

1) jogi

  • we wtorki o godz. 17.00 w Publicznej Szkole Podstawowej w Dobrej 
  • w czwartki o godz. 16.30 w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej Filia w Dołujach.

2) zajęciach “zdrowa miednica” 

  • w poniedziałki o godz. 17.00 w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej Filia w Dołujach 
  • w soboty o godz. 8.00 w Publicznej Szkole Podstawowej w Mierzynie.

Wszystkie zajęcia ruchowe maja charakter otwarty, mogą w nich brać udział panie mieszkające na terenie gmin Dobra i Blankensee. Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

Przetłumacz / translate
Loading...

Na skróty

Polecamy

Gminy partnerskie

Projekt POIS.02.03.00-0307/17
Poprawa gospodarki wodno-ściekowej w gminie Dobra
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku. Więcej