Rodzinny Rajd Rowerowy w Dobrej

Kategoria > Sport i rekreacja
Rodzinny Rajd Rowerowy w Dobrej

Zdjęcie z rajduW sobotę, 3 czerwca z okazji Dnia Dziecka zorganizowano Rodzinny Rajd Rowerowy w Dobrej. Uczestnicy rajdu wyruszyli z Dobrej o godz. 10:00 i przejechali nowymi ścieżkami rowerowymi przez malownicze tereny gminy Dobra do miejscowości Stolec. Na terenie rekreacyjnym nad jeziorem Stolsko zaplanowano krótką przerwę, a następnie rowerzyści wrócili do Dobrej.

W rajdzie zorganizowanym przez Gminę Dobra wzięły udział całe rodzinny, od najmniejszych po najstarszych przedstawicieli naszej społeczności. Tempo było dostosowane do wszystkich uczestników.

Na koniec rajdu wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i mogli wziąć udział w Gminnym Dniu Dziecka, który rozpoczął się po godz. 12:00 na terenie rekreacyjnym przy ul. Sportowej w Dobrej.

Źródło: www.gminadobra24.pl

Zdjęcia: K. Kowalewska

Przetłumacz / translate
Loading...

Na skróty

Polecamy

Gminy partnerskie

Projekt POIS.02.03.00-0307/17
Poprawa gospodarki wodno-ściekowej w gminie Dobra
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku. Więcej