Relacja ze spotkania z autorami

Zdjęcie ze spotkania

Dzięki wsparciu wspaniałej publiczności i zaproszonym gościom, biblioteka w Mierzynie wczoraj wieczorem zamieniła się w kulturalne centrum. Spotkanie z lokalnymi autorami, Markiem Stelarem, Marcinem Grzelakiem i Przemkiem Kowalewskim, przyciągnęło tłumy. Atmosfera była gwarna, pełna wesołych rozmów i ożywionych dyskusji.

Rozmowy z autorami toczyły się w luźnym tonie, czasem na poważnie, czasem z przymrużeniem oka. Pytania o bohaterów ich powieści oraz plany twórcze przeplatały się z humorystycznymi anegdotami o brodach i łysinach, oraz z zabawnymi wpadkami czytelniczymi. Każdy, kto uczestniczył, miał okazję poznać twórców bliżej i podzielić się swoimi refleksjami na temat ich dzieł.

Po oficjalnej części spotkania niezliczone rozmowy w kuluarach, podpisywanie książek i nieustające pytania czytelników trwały jeszcze długo. To było niezapomniane wydarzenie, które dało nam wszystkim mnóstwo inspiracji i radości. Oby było ich jak najwięcej. tego sobie i wam życzymy.

Wszystkim obecnym serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne spotkania z autorami, już 23 maja oraz 6 czerwca. Niech to będzie początek wielu fascynujących kulturalnych wydarzeń w naszej bibliotece!

Edyta Sztylc
GCKiB

Przetłumacz / translate
Loading...

Na skróty

Polecamy

Gminy partnerskie

Projekt POIS.02.03.00-0307/17
Poprawa gospodarki wodno-ściekowej w gminie Dobra
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku. Więcej