Relacja z Turnieju Tenisa Stołowego

Kategoria > Informacje ogólne

W dniu 16.10.2010 r. w Klubie w Dobrej odbył się  po raz kolejny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Dobra. W Turnieju udział wzięło 35 zawodniczek i zawodników, którzy zostali podzieleni na 3 kategorie.

W kategorii dziewcząt i kobiet zwyciężyła Daria  Poźniak z Dołuj. Drugie miejsce zajęła Jadwiga Surowiec z Dobrej, a trzecie miejsce wywalczyła Zofia Kątnik z Rzędzin.

W kategorii chłopców do lat 18 Mistrzem Gminy został Mateusz Surowiec z Dobrej. Drugie miejsce zajął Rafał Sokołowski z Wołczkowa, a trzecie miejsce – Szymon Nawrot z Grzepnicy.
Wśród najmłodszych uczestników Turnieju (od 7 do 10 lat)     najlepszym tenisistą został Marcel Tymosz z Rzędzin. Na drugim miejscu sklasyfikowano dwóch zawodników z uwagi na równą ilość punktów. Wicemistrzami zostali bracia Piotr i Michał Bethke z Dobrej.
W kategorii mężczyzn zwyciężył Dariusz Poźniak z Dołuj. Drugie miejsce wywalczył Marek Redzimski z Mierzyna, a na trzecim miejscu uplasował się Krzysztof Ziółko z Dobrej.

Najlepsi zawodnicy otrzymali z rąk Pani Wójt Teresy Dery puchary i nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy Turnieju pamiątkowe medale.  Serdecznie zapraszamy wszystkich na kolejny Turniej, który odbędzie się w przyszłym roku.