Relacja z Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Dobra

Kategoria > Sport i rekreacja
Zdjęcie z wydarzenia

W ubiegłą sobotę 18 maja 2024 r. na terenie boiska sportowego w Dobrej przy ul. Sportowej 7 odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Dobra. W turnieju wzięli udział uczniowie klas V - VI oraz VII - VIII ze szkół podstawowych z terenu gminy Dobra, którzy rozgrywali swoje mecze w obu kategoriach wiekowych systemem „każdy z każdym”. W każdej drużynie obowiązkowo grała przynajmniej 1 zawodniczka. Wszystkich naszych młodych sportowców przywitała Wójt Gminy Dobra -  Pani Magdalena Zagrodzka, która życzyła każdej drużynie jak najlepszych rezultatów. Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco:

Klasy V – VI:

1 miejsce – PSP Bezrzecze

2 miejsce – PSP Mierzyn

3 miejsce – PSP Dołuje

4 miejsce – PSP Dobra

5 miejsce – PSP Rzędziny

 

Klasy VII – VIII:

1 miejsce – PSP Dobra

2 miejsce – PSP Mierzyn

3 miejsce – PSP Bezrzecze

4 miejsce – PSP Dołuje

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, a wszystkie zawodniczki i zawodnicy otrzymali medale oraz nagrody indywidualne.

Organizatorami turnieju byli: Wójt Gminy Dobra – Magdalena Zagrodzka oraz Gminne Zrzeszenie LZS w Dobrej, któremu również bardzo dziękujemy za pomoc w przygotowaniu całej imprezy.

Jerzy Trędowicz

Przetłumacz / translate
Loading...

Na skróty

Polecamy

Gminy partnerskie

Projekt POIS.02.03.00-0307/17
Poprawa gospodarki wodno-ściekowej w gminie Dobra
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku. Więcej