Rajd rowerowy w ramach projektu „Szlakiem historii – wspólne dziedzictwo pieszo i na rowerze”

Logo projektu

Wójt Gminy Dobra oraz Burmistrz Gminy Blankensee zapraszają wszystkich miłośników turystyki rowerowej na rajd, który odbędzie się w dniu 01 czerwca 2024 roku w ramach projektu FMP-025-23 pn.: „Szlakiem historii – wspólne dziedzictwo pieszo i na rowerze”. 

Rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 8.30 na terenie boiska sportowego w Dobrej, przy ul. Sportowej 7, a start imprezy został zaplanowany na godz. 9.30. Uczestnicy rajdu muszą posiadać przy sobie ważny dokument tożsamości, z uwagi na poruszanie się zarówno po polskiej, jak i po niemieckiej stronie granicy. Osoby małoletnie mogą wziąć udział w rajdzie pod opieką osób dorosłych i zobowiązane są poruszać się na rowerze w kaskach.

Zapewniamy koszulki z logotypami projektu, medale pamiątkowe, ubezpieczenie, opiekę medyczną, nagrody w konkursach, poczęstunek oraz dobrą zabawę.

W trakcie krótkiego postoju w Stolcu odbędzie się prelekcja nt. polsko-niemieckiej historii regionu, którą wygłosi Pani Monika Kołacz ze Stowarzyszenia „Historie Lokalne”.

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Projekt pn.: „Szlakiem historii – wspólne dziedzictwo pieszo i na rowerze” jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg VI A Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia / Polska 2021-2027 w zakresie celu szczegółowego 4.6: Kultura i zrównoważona turystyka

Szczegółowe informacje: projektyue@dobraszczecinska.pl tel. 091 441 05 41

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i wiąże się z akceptacją regulaminu dostępnego w załączeniu.

Regulamin Rajdu >> pobierz (pdf)

Regeln die Fahrradrallye >> herunterladen (pdf)

Mapa rajdu rowerowego

Logotypu dofinansowania

Przetłumacz / translate
Loading...

Na skróty

Polecamy

Gminy partnerskie

Projekt POIS.02.03.00-0307/17
Poprawa gospodarki wodno-ściekowej w gminie Dobra
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku. Więcej