Rajd Rowerowy i Festyn w Buku - Relacja

Kategoria > Sport i rekreacja
Rajd Rowerowy i Festyn w Buku - Relacja

W dniu 27 czerwca 2009 roku po raz drugi odbył się Rajd Rowerowy. W tym roku rozpoczęcie Rajdu miało miejsce w miejscowości Buk. W Rajdzie udział wzięło 89 osób, w tym 19 z pobliskiej miejscowości Blankensee. Rowerzyści pokonali 22 km trasę Buk - Blankensee - Buk. Na bosku sportowym w Blankensee czekał na wszystkich słodki poczęstunek. Burmistrz Blankensee wręczył dyplomy każdemu uczestnikowi Rajdu. Najstarszym uczestnikiem Rajdu był cyklista z Blankensee, a z Buku Pani Helena Rzepka. Natomiast najmłodszym uczestnikiem Rajdu byli: Oskar Czarnota z Buku i Oskar Sipowicz z Bezrzecza.

Po ciężkich zmaganiach rowerowych uczestnicy Rajdu mogli obejrzeć mecz towarzyski na boisku w Buku pomiędzy gośćmi z Blankensee, a old-boyami z pobliskich miejscowości. Mecz ten rozpoczął festyn sportowy. Mecz zakończył się w regulaminowym czasie wynikiem 4:4, a w rzutach karnych goście okazali się lepsi 3:0.

 

Dla dzieci i dorosłych przygotowane liczne konkursy miedzy innymi skakanie przez skakankę, taniec z balonami, konkurs plastyczny oraz kręcenie hula hop, co wcale nie jest takie łatwe. Całej imprezie towarzyszyła muzyka, która rozbrzmiewała do późnych godzin wieczornych.

Przetłumacz / translate
Loading...

Na skróty

Polecamy

Gminy partnerskie

Projekt POIS.02.03.00-0307/17
Poprawa gospodarki wodno-ściekowej w gminie Dobra
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku. Więcej