Rajd rowerowy Buk - Blankensee

Kategoria > Sport i rekreacja
Rajd rowerowy Buk - Blankensee

W dniu 27 czerwca 2009 roku odbędzie się Międzynarodowy Rajd Rowerowy z miejscowości Buk do Blankensee (Niemcy). Długość trasy wynosi około 30 km.

Rozpoczęcie rajdu planowane jest na godzinę 15:00 z placu zabaw w Buku, po czym nastąpi przejazd w kierunku Blankensee i zwiedzanie okolic. Zbiórka i zapisy do rajdu - godzina 14:30 na placu zabaw w Buku.

 

Zakończenie imprezy planowane jest na godzinę 17:00 na terenie boiska sportowego w Blankensee.

Uwaga: Udział w rajdzie jest bezpłatny, a wszyscy uczestnicy muszą posiadać dokument tożsamości. Osoby nieletnie muszą przebywać pod opieką dorosłych i obowiązkowo posiadać kask ochronny.

ORGANIZATOR

Wójt Gminy Dobra

TRASA RAJDU

Przetłumacz / translate
Loading...

Na skróty

Polecamy

Gminy partnerskie

Projekt POIS.02.03.00-0307/17
Poprawa gospodarki wodno-ściekowej w gminie Dobra
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku. Więcej