Rajd Rowerowy 1 czerwca w Gminie Dobra

Plakat wydarzenia

Wójt Gminy Dobra Magdalena Zagrodzka, w imieniu własnym oraz Burmistrza Gminy Blankensee Stefana Müllera, zapraszają wszystkich miłośników turystyki rowerowej na rajd, który odbędzie się w dniu 01 czerwca 2024 roku w ramach projektu FMP-025-23 pn.: „Szlakiem historii – wspólne dziedzictwo pieszo i na rowerze”.

Odległość do pokonania to około 22 km z odpoczynkiem w połowie trasy: Dobra – ścieżka rowerowa „Szlak pogranicza” - granica państwa (przejście graniczne Buk/Blankensee) – Blankensee – Pampow – granica państwa na wysokości Stolca - ścieżka rowerowa do miejsca rozpoczęcia rajdu.

W trakcie krótkiego postoju nad Jeziorem Stolsko (ok. godz. 10:25), w Stolcu odbędzie się prelekcja nt. polsko-niemieckiej historii regionu, którą wygłosi Pani Monika Kołacz ze Stowarzyszenia „Historie lokalne” (początek ok. 10:25).

Zapewniamy koszulki z logotypami projektu, medale pamiątkowe, ubezpieczenie, opiekę medyczną, nagrody w konkursach, poczęstunek oraz dobrą zabawę.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i wiąże się z akceptacją regulaminu dostępnego w załączeniu.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Magdalena Zagrodzka
Wójt Gminy Dobra

 

Regulamin >> pobierz (doc)

Przetłumacz / translate
Loading...

Na skróty

Polecamy

Gminy partnerskie

Projekt POIS.02.03.00-0307/17
Poprawa gospodarki wodno-ściekowej w gminie Dobra
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku. Więcej