Podsumowanie Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta gminy Dobra

Kategoria > Sport i rekreacja
Podsumowanie Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta gminy Dobra

W dniu 1 sierpnia 2009 roku zakończyła się kolejna edycja Pucharu Wójta w Piłce Nożnej, która w tym roku została przeprowadzona na boisku "Orlik 2012" w Dobrej.

Mistrzem Gminy Dobra w tym roku została drużyna LZS Dołuje, która wysoko wygrała z drużyną LZS KP Dobra 9:1. Trzecie miejsce zajął zespół Wodkan OSP Dobra pokonując po zaciętym meczu drużynę WB Team 5:2. W spotkaniu o 5 miejsce KS Rzędziny zwyciężyły walkowerem z zespołem LZS Stolec, a w meczu o 7 miejsce Mix Taxi OSP Dobra pokonał 3:0 zespół LZS Pionier Buk.


Nagrodą "fair play" wyróżniono drużynę LZS Pionier Buk. Najlepszym bramkarzem całego turnieju został wybrany Jarosław Poźniak z LZS Dołuje. Królem strzelców został również zawodnik LZS Dołuje - Tomasz Tyranowski, który 12 razy trafiał celnie do bramki przeciwników. Najcenniejszą nagrodę dla najlepszego zawodnika Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta w 2009 roku otrzymał Tomasz Ptak z LZS Dołuje.

Dziękujemy wszystkim za udział w turnieju, a zwycięzcom gratulujemy wygranej.

Szczegółowy przebieg Turnieju dostępy pod adresem: www.ug.wdobrej.pl/puchar2009/


Jerzy Trędowicz

 

 

 

Przetłumacz / translate
Loading...

Na skróty

Polecamy

Gminy partnerskie

Projekt POIS.02.03.00-0307/17
Poprawa gospodarki wodno-ściekowej w gminie Dobra
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku. Więcej