Oferta pracy - Kierownik Inkubatora

Kategoria > Informacje ogólne

Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Gospodarczego Powiatu Polickiego z siedzibą w Policach

poszukuje kandydata na stanowisko

KIEROWNIK  INKUBATORA

WYMAGANIA WOBEC KANDYDATA:

- wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie, pedagogika specjalna,edukacja społeczna),

- znajomość zagadnień ekonomii społecznej,

- samodzielność w podejmowaniu decyzji,

- biegła znajomość obsługi komputera (pakietu Office),

- obywatelstwo polskie,

- niekaralność

WYMAGANIA  POŻĄDANE :

- wiedza w zakresie funkcjonowania organizacji pozarządowych
- dyspozycyjność,

- doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi,

- prawo jazdy kat. B,

- własny samochód,
- dobra organizacja czasu pracy, kreatywność

GŁÓWNE ZADANIA:

- nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem Regionalnego Inkubatora Ekonomii Społecznej oraz organizacją pracy, a także prawidłowym wdrażaniem projektu dot. RIES,

- kierowanie i wdrażanie procesu inkubacji

WARUNKI ZATRUDNIENIA:
- umowa o pracę

KANDYDAT ZOBOWIĄZANY JEST ZŁOŻYĆ:

- list motywacyjny,
- życiorys,
- dokumenty potwierdzające wykształcenie (oryginał lub kserokopia za zgodność z oryginałem ),
- zaświadczenia o ukończonych kursach, szkoleniach,

- oświadczenie  o niekaralności,
- oświadczenie kandydata o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity z 2002 r.Dz.u.Nr 101, poz. 926 z póź. zm.) poświadczone własnoręcznym podpisem.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w siedzibie Stowarzyszenia Wspierania Rozwoju Gospodarczego Powiatu Polickiego lub wysyłać pocztą na adres:

72-010 Police, ul. Szkolna 2 z dopiskiem "Nabór na kierownika inkubatora" w terminie do 7 października 2009 roku. Liczy się data wpływu.

Stanowisko zostanie utworzone w ramach realizacji projektu pn.„Regionalny Inkubator Ekonomii Społecznej w Policach” współfinansowego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet VII, Działanie 7.2, Poddziałanie 7.2.2

Przetłumacz / translate
Loading...

Na skróty

Polecamy

Gminy partnerskie

Projekt POIS.02.03.00-0307/17
Poprawa gospodarki wodno-ściekowej w gminie Dobra
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku. Więcej