Mistrzostwa Ziem Zachodnich w Taekwon-do ITF

Kategoria > Sport i rekreacja
Mistrzostwa Ziem Zachodnich w Taekwon-do ITF

W ubiegłą sobotę 23.03.2024 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Dobrej odbyły się Mistrzostwa Ziem Zachodnich w taekwon-do ITF. W zawodach udział wzięło ogółem 176 zawodniczek i zawodników, w tym 18 z terenu gminy Dobra. Do Dobrej przyjechali młodzi sportowcy z czterech województw tj. pomorskiego, zachodniopomorskiego, lubuskiego oraz dolnośląskiego, którzy reprezentowali takie miasta jak Słupsk, Gorzów Wielkopolski, Kołobrzeg, Szczecin, Szczecinek, Myślibórz oraz Wrocław.

Znakomicie spisali się nasi młodzi zawodnicy z terenu gminy Dobra, którzy w kategoriach wiekowych od 6 do 16 lat zajęli 3 razy pierwsze miejsce, dwa razy drugie miejsce oraz dwa razy trzecie miejsce. Na turniej przybyło bardzo wielu kibiców, którzy bardzo gorąco dopingowali swoich zawodników. Wszyscy uczestnicy mistrzostw otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy, a najlepsi nagrody rzeczowe. Organizatorami Mistrzostw Ziem Zachodnich w Dobrej byli Wójt Gminy Dobra – Teresa Dera, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego – Olgierd Geblewicz oraz Klub Sportów Walki „Tornado” Szczecin. Serdecznie dziękujemy Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Dobrej za pomoc w organizacji tej imprezy.

Jerzy Trędowicz

Przetłumacz / translate
Loading...

Na skróty

Polecamy

Gminy partnerskie

Projekt POIS.02.03.00-0307/17
Poprawa gospodarki wodno-ściekowej w gminie Dobra
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku. Więcej