KWIETNY BIEG

Kategoria > Sport i rekreacja
W dniu 4 czerwca br.  na terenie gminy Dobra odbędzie się kolejna, VI edycja ogólnopolskiej akcji „KWIETNY BIEG”. W tym roku  sztafeta wbiegnie na teren naszej gminy ( do miejscowości Stolec) około godziny 19.45. Po kilku minutach przerwy, około godziny 19.50 ze Stolca (obok pałacu) nastąpi start do „KWIETNEGO BIEGU”, którego trasa przebiegać będzie podobnie jak w ubiegłym roku tj. przez Buk i  Lubieszyn. Koniec naszej sztafety zaplanowany jest na godzinę 22.40 w Dołujach, a cała trasa liczy 19 kilometrów.

W związku z powyższym osoby chętne do wzięcia udziału w tym biegu proszone są o wcześniejszy kontakt z koordynatorem biegu na terenie naszej gminy – Jerzym Trędowiczem pod nr tel. 091 311-34-18 lub tel. kom. 508-209-119.  Dla wszystkich uczestników biegu przewidziane są upominki.

Jednocześnie informuję, że uczestnicy biegu biorą w nim udział na własną odpowiedzialność i winni wykazać się dobrym zdrowiem i kondycją fizyczną. W czasie biegu zapewniona jest opieka medyczna. Ponadto organizator zapewnia odwiezienie uczestników do domów po zakończeniu imprezy.

Jerzy Trędowicz

Przetłumacz / translate
Loading...

Na skróty

Polecamy

Gminy partnerskie

Projekt POIS.02.03.00-0307/17
Poprawa gospodarki wodno-ściekowej w gminie Dobra
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku. Więcej