Kolejne warsztaty z projektu "Być jak Elizabeth - II edycja"

Kolejne warsztaty z projektu "Być jak Elizabeth - II edycja"

5 listopada 2019 r., dzięki współpracy z Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek, odbyły się kolejne warsztaty z cyklu kreowanie wizerunku w ramach projektu „Być jak Elizabeth – II edycja” dofinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia / Polska w Euroregionie Pomerania)”.

Tym razem mieszkanki partnerskich gmin Dobra i Blankensee uczyły sie poprawnie wykonywać makijaż dzienny oraz dobierać kosmetyki do swojego typu urody. Warsztaty w gościnnym Klubie w Wołczkowie poprowadziła Pani Dominika Żółtyńska, znakomita stylistka i wizażystka, na stałe współpracująca m.in. z TVP3.

Kolejne grupy warsztatowe będą spotykać się w Filiach Gminnego Centrum Kultury w Dołujach i Skarbimierzycach oraz w sali szkoleniowej w Blankensee, udostępnionej przez emerytowanego Burmistrza Pana Alfonsa Heinera.

Izabela Dryjańska

 

 

Przetłumacz / translate
Loading...

Na skróty

Polecamy

Gminy partnerskie

Projekt POIS.02.03.00-0307/17
Poprawa gospodarki wodno-ściekowej w gminie Dobra
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku. Więcej