Biała Sobota - relacja

Kategoria > Sport i rekreacja
Biała Sobota - relacja
W dniu 23 maja w Bezrzeczu odbyła się po raz pierwszy impreza sportowo-rekreacyjna „Biała sobota na sportowo”, która była podzielona na dwie części. W pierwszej odbyły się bezpłatne badania lekarskie dla mieszkańców naszej gminy, na które zgłosiło się 30 osób.
Mieszkańcy mogli zgłosi się na konsultacje w zakresie raka piersi, stomatologii (protetyki), chirurgii naczyniowej i diabetologii. Ponadto można było sobie zmierzyć ciśnienie i tętno, poziom cukru w surowicy krwi oraz poddać się badaniom „Dopplera”. W sumie przeprowadzono 51 badań.

W drugiej  części „Białej soboty na sportowo” w Bezrzeczu odbył  się mecz piłki nożnej pomiędzy reprezentacją  szczecińskich lekarzy,a drużyną złożoną z mieszkańców gminy Dobra.  Nasz zespół okazał się bardzo gościnny. Zwycięzcą meczu została drużyna lekarzy, która pokonała gospodarzy 10:1. Najlepszym zawodnikiem meczu został wybrany Jarosław Czachowski (lekarze), który został również najlepszym strzelcem (5 bramek). Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Tomasz Kubiak z Bezrzecza. Obie drużyny umówiły się na rewanż, który odbędzie się we wrześniu br. w Dobrej.

Jerzy Trędowicz

 

 

 

Przetłumacz / translate
Loading...

Na skróty

Polecamy

Gminy partnerskie

Projekt POIS.02.03.00-0307/17
Poprawa gospodarki wodno-ściekowej w gminie Dobra
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku. Więcej