Spotkanie z Beatą Rucińską-Grygiel w cyklu DOBRA INSPIRACJA już za nami

Kategoria > Informacje ogólne
Spotkanie z Beatą Rucińską-Grygiel w cyklu DOBRA INSPIRACJA już za nami

Pierwsze spotkanie z cyklu DOBRA INSPIRACJA już za nami – i śmiało można powiedzieć, że było to wydarzenie, które na długo pozostanie w naszej pamięci. Frekwencja przerosła oczekiwania, a sala wypełniła się po brzegi osobami spragnionymi niezwykłych historii i prawdziwych emocji.

Gościnią spotkania była Beata Rucińska-Grygiel – lekarka dentystka i ortodontka, a jednocześnie wyjątkowa podróżniczka, zdobywczyni Korony Wulkanów Ziemi oraz realizatorka ambitnego projektu Antarctic Combo.

Podczas wydarzenia uczestnicy przenieśli się w świat ekstremalnych wypraw – tam, gdzie królują nieskończona biel, cisza i surowe piękno Antarktydy. Nie zabrakło poruszających opowieści, zapierających dech w piersiach zdjęć oraz kulis przygotowań do wymagających ekspedycji.

Spotkanie miało także wyjątkowy, niemal „dotykalny” wymiar. Uczestnicy mogli:

  • założyć plecak z obciążeniem i poczuć, z jakim wysiłkiem wiążą się takie wyprawy,
  • dotknąć sprzętu i elementów stroju, w którym Pani Beata przemierzała Antarktydę,
  • zobaczyć buty oraz inne wyposażenie towarzyszące jej podczas ekspedycji.

Duże zainteresowanie i aktywny udział publiczności pokazały, jak bardzo potrzebne są takie spotkania – pełne inspiracji, rozmów i wymiany doświadczeń. Nie zabrakło pytań, refleksji i rozmów o marzeniach oraz przekraczaniu własnych granic.

Cykl DOBRA INSPIRACJA, realizowany przez Gminę Dobra oraz Gminne Centrum Kultury i Bibliotek, został zainaugurowany z ogromnym sukcesem. Jego celem jest promowanie mieszkańców naszej gminy, którzy z pasją realizują swoje cele, osiągają sukcesy i inspirują innych do działania.

Już teraz zapraszamy na kolejne spotkania – przed nami jeszcze wiele niezwykłych historii!

 

2026-03-23

Przetłumacz / translate
Loading...

Na skróty

Polecamy

Gminy partnerskie

Projekt POIS.02.03.00-0307/17
Poprawa gospodarki wodno-ściekowej w gminie Dobra
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku. Więcej