II Turniej Orlika o Puchar Premiera RP

Kategoria > Sport i rekreacja

Boisko Orlik było we wtorek  13.09.2011r. miejscem zmagań piłkarzy w II Turnieju Orlika o Puchar Premiera. Rozgrywki przeprowadzono w dwóch kategoriach wiekowych chłopców 10-11 lat oraz 12-13 lat. W kategorii 10-11 lat zwyciężyli młodzi piłkarze z PSP w Dobrej przed drużynami PSP Bezrzecze, PSP Mierzyn, PSP Rzędziny oraz PSP Dołuje. Najskuteczniejszym strzelcem w tej kategorii wiekowej został Łukasz Hedrych (11 bramek) z Dobrej.

Kategorię 12-13 lat wygrała drużyna PSP Mierzyn wyprzedzając PSP Rzędziny, Orły Dobra, PSP Dołuje i PSP Bezrzecze. Królem strzelców został Dawid Teodorczyk z Mierzyna.

Trzy najlepsze drużyny w obu kategoriach zostały nagrodzone pucharami i medalami. Nagrody te ufundowała Wójt Gminy Dobra. Wszyscy zawodnicy biorący udział w turnieju otrzymali pamiątkowe koszulki z logo turnieju.

Nagrody wręczali: sekretarz Rozalia Adamska, przewodnicząca koła LZS Dołuje Elżbieta Walczyk, inspektor do spraw sportu UG Jerzy Trędowicz, animator Orlika Teodor Leszczyński oraz dyrektor PSP Rzędziny Ewa Lewandowska.

Organizatorami turnieju byli Teodor Leszczyński – animator  Orlika oraz  Jerzy Trędowicz – inspektor do spraw sportu UG, współorganizatorem natomiast było koło LZS Dołuje. Sponsorem poczęstunku dla wszystkich zawodników była restauracja McDonald’s z Lubieszyna.