Z przykrością informujemy, że z uwagi na obowiązujący w kraju stan epidemii i występujące zagrożenie zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 zajęcia Fitness 50+ nie będą realizowane.

Kierownik WSOiOŚ

Wójt Gminy Dobra Teresa Dera serdecznie zaprasza na darmowe zajęcia fitness, które odbywają się w każdą sobotę w szkole w Dołujach, w godzinach od 9.00 do 10.00.

Zgłoszenie na zajęcia należy złożyć na formularzu rekrutacyjnym w Urzędzie Gminy w Wołczkowie lub Dobrej albo elektronicznie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 18 grudnia b.r.

Zajęcia w Dołujach będą realizowane przez cały rok szkolny jeżeli zostanie utworzona min. 10 osobowa grupa ćwiczeniowa. W przypadku mniejszej liczby zgłoszeń zajęcia nie będą kontynuowane w Dołujach, natomiast chętnym osobom zostaną zaproponowane miejsca na zajęciach w szkole w Mierzynie.

Serdecznie zapraszamy do podjęcia aktywności fizycznej w ramach działań skierowanych do seniorów gminy Dobra.

 

Wójt Gminy Dobra Teresa Dera serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców w wieku 50 lat i więcej, którzy złożyli formularze rekrutacyjne, do udziału w pierwszych po wakacjach zajęciach fitness, które odbędą się 15 września 2018r. 

Ćwiczenia będą realizowane w każdą sobotę w godzinach od 9.00 do 10.00 w:

- Publicznej Szkole Podstawowej w Mierzynie przy ul. Kolorowej 27,

- Publicznej Szkole Podstawowej w Bezrzeczu przy ul. Górnej 3, 

- Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek przy ulicy Żubrzej 7 w Dołujach.

Na zajęcia w Publicznej Szkole Podstawowej w Dobrej - w nowej sali gimnastycznej - zapraszamy we wtorki w godzinach od 18.30 do 19.30.

Szczegółowych informacji na temat zajęć udziela pani Izabela Dryjańska. Dane kontaktowe: tel.: 91 311 36 18, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Formularz rekrutacyjny na zajęcia fitness dla mieszkańców Gminy Dobra w wieku 50+ >> pobierz (doc)

Zgodnie z zapowiedziami, 16 września w Mierzynie i Bezrzeczu, 19 września w Dobrej i 23 września w Dołujach, rozpoczęły się zajęcia fitness dedykowane osobom w wieku 50 lat i więcej.

Doskonały humor, spalone kalorie i morze pozytywnej energii towarzyszyły wszystkim uczestnikom, którzy pod okiem doświadczonych instruktorów brali udział w ćwiczeniach dostosowanych do ich wieku.

Uprzejmie informujemy, że pojawiła się możliwość organizacji zajęć fitness również w Publicznej Szkole Podstawowej w Dobrej. Ćwiczenia będą prowadzone w każdy wtorek od 19 września w godzinach 18.30 - 19.30.

Jednocześnie informujemy, że pierwsze zajęcia fitness organizowane w Zespole Szkół w Dołujach odbędą się 23 września o godzinie 9:00. Zajęcia w szkołach w Bezrzeczu i Mierzynie ruszą 16 września o godzinie 9:00. Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich mieszkańców w wieku 50 lat i więcej.

Wójt Gminy Dobra Teresa Dera serdecznie zaprasza mieszkańców w wieku 50 lat i więcej do udziału w zajęciach fitness, które zostaną wznowione od 16 września b.r. i będą realizowane do końca czerwca 2018r. Ćwiczenia będą odbywać się w godzinach od 9.00 do 10.00 w każdą sobotę, z wyłączeniem okresów świątecznych. W przypadku dużej liczby zgłoszeń zakłada się zwiększenie liczby grup zajęciowych i zmianę godzin spotkań.

Uprawianie ćwiczeń i podejmowanie wysiłku fizycznego znakomicie wpływa na ciśnienie tętnicze, wagę ciała, poziom cholesterolu i lepsze samopoczucie.

Regularne uprawianie sportu po ukończeniu 50 roku życia redukuje prawdopodobieństwo zawału serca, udaru czy niedotlenienia mózgu. Podczas ćwiczeń poprawia się ukrwienie całego ciała.

 

Wójt Gminy Dobra Teresa Dera serdecznie zaprasza mieszkańców w wieku 50 lat i więcej do udziału w kolejnych zajęciach fitness. Ćwiczenia dostosowane do wieku i możliwości uczestników będą prowadzone od 22 kwietnia br. w Zespole Szkół w Dołujach  przy ul. Daniela 18. W zależności od liczby chętnych zostaną utworzone 1 lub 2 grupy ćwiczeniowe w godzinach 8.30 – 9.30 i 9.45 – 10.45.

Zapraszamy serdecznie na zajęcia funkcjonalnego fitnessu, które będą się odbywały w każdą środę od 18.30-19.30 na sali sportowej w PSP Dobra ul. Poziomkowa 5.
Zajęcia są bezpłatne i przeznaczone dla wszystkich mieszkańców naszej gminy.
Pierwsze zajęcia odbędą się 16.11.2016 r. Zajęcia potrwają do końca kwietnia 2017r.
Więcej informacji pod nr tel. 519-137-229.

P. Marciszewski 

Animator "Orlik"