Czerwony wykrzyknikW najbliższy czwartek tj. 16.06.2022 r. (święto Bożego Ciała) Teren Sportowo-Rekreacyjny „Mierzynianka” w Mierzynie przy ul. Nasiennej 20 będzie nieczynny.

Za utrudnienia przepraszamy.

Wójt Teresa Dera

Czerwony wykrzyknikW najbliższą sobotę tj. 11.06.2022r. Teren Sportowo-Rekreacyjny „Mierzynianka” w Mierzynie przy ul. Nasiennej 20 będzie nieczynny.

Powodem zamknięcia są przygotowania do imprezy plenerowej pn. „Festiwal Róż”, która odbędzie się w dniu 12.06.2022 r. na terenie „Mierzynianki”.

Wójt
Teresa Dera

Czerwony wykrzyknikInformuję, że w dniu 24.12.2021 r. Teren Rekreacyjny „Mierzynianka” w Mierzynie będzie nieczynny.

Wójt Teresa Dera

Czerwony wykrzyknikInformuję, że z powodu choroby pracownika oraz urlopu wypoczynkowego w dniach od 14.12.2021 r. do 31.12.2021 r. świetlica wiejska na Terenie Rekreacyjnym „Mierzynianka” w Mierzynie będzie nieczynna.

Wójt
Teresa Dera

 

Miesiąc

Data

Impreza

Miejsce

Maj

12

Sportowe Igrzyska Przedszkolaków

Teren Sportowo-Rekreacyjny
„Mierzynianka”

26-1.06

Sportowy Turniej Miast i Gmin

„Tydzień sportu dla wszystkich”

jw.

28

Dzień Dziecka Na Sportowo

j.w.

Grudzień

3

„Mikołajki na sportowo”

jw.

 

*  Uwaga: Termin niektórych imprez może ulec zmianie

 

Opracował: Jerzy Trędowicz

Zatwierdził:  Wójt Teresa Dera

Informuję, że w dniu 1.11.2021r. Teren Sportowo-Rekreacyjny „Mierzynianka” w Mierzynie będzie nieczynny.

Wójt Teresa Dera

Informuję, że w dniu 24.12.2020 r. Teren Sportowo-Rekreacyjny „Mierzynianka” w Mierzynie będzie nieczynny.

Wójt Teresa Dera

Informuję, że w dniu 1.11.2020 r. Teren Sportowo-Rekreacyjny „Mierzynianka” w Mierzynie będzie nieczynny.

Wójt Teresa Dera

Informuję, że w dniu 24 grudnia 2019 r. Teren Rekreacyjny „Mierzynianka” w Mierzynie będzie otwarty w godzinach od 9.00 do 15.00.
Za utrudnienia przepraszamy.

Wójt Gminy Dobra

Na terenie sportowo-rekreacyjnym "Mierzynianka" w Mierzynie prowadzone są prace związane z budową budynku świetlicy. Tym samym nie ma możliwości przeprowadzenia w bezpieczny sposób imprezy plenerowej „Mikołajki na sportowo” zaplanowanej  na dzień 7.12.2019 r. 

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Wójt Teresa Dera

Informuję, że w dniu 1.11.2019 r. Tren Sportowo-Rekreacyjny „Mierzynianka” w Mierzynie przy ul. Nasiennej 20 będzie nieczynny.

Wójt Teresa Dera

W ubiegłą sobotę 1.06.2019 r. na Terenie Rekreacyjnym „Mierzynianka” w Mierzynie odbył się sportowy festyn plenerowy z okazji Dnia Dziecka pn. „Żyj zdrowo i sportowo”, „Mierzyński Wór Przygód – Dzień Dziecka”. Impreza ta została zorganizowana w ramach budżetu obywatelskiego gminy Dobra.

Tradycyjnie już na dzieci czekało wiele różnych zabaw, konkursów oraz niespodzianek. Duże zainteresowanie wzbudził przyjazd samochodów militarnych, a dzieci i opiekunowie mogli zasiąść za kierownicą kilku pojazdów oraz wziąć udział w konkursie sprawnościowym i w szukaniu „skarbów” za pomocą specjalnego urządzenia.  

Najmłodsi mogli do woli korzystać z dmuchanych zamków, uczyć się różnych tańców, brać udział w warsztatach robienia lizaków oraz występować w zabawach i grach sportowych. Dzieci przedszkolne zaprezentowały specjalne układy taneczne, za co otrzymały wielkie brawa. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursach otrzymały nagrody. Ponadto chętni mogli skorzystać z porad specjalistów w zakresie samoobrony, zdrowego żywienia oraz segregacji śmieci.

Podkategorie