Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych z lotu ptaka

Informuję, że w dniu 7 stycznia 2022 r. Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych znajdujący się w m. Dobra ul. Zwierzyniecka 4 będzie nieczynny.

Jednocześnie informuję, że dnia 08 stycznia 2022 r. (sobota) Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych jest czynny- zapraszamy w godzinach 08:00-16:00.

Kierownik WGOKiE
Anna Budzyńska

Regulamin Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Gminie Dobra >> pobierz (pdf)

Regulamin obowiązuje od 03 stycznia 2022r.

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych z lotu ptakaUprzejmie informujemy, że w dniu 24.12.2021 r. PSZOK w Dobrej przy ul. Zwierzynieckiej 4 będzie nieczynny.

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Dobrej z lotu ptakaInformuję, że w dniach 12-13 listopada 2021 r. Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych znajdujący się w m. Dobra ul. Zwierzyniecka 4 będzie nieczynny.

Kierownik WGOKiE
Anna Budzyńska

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych z lotu ptakaInformuję, że dnia 27 września 2021 r. Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych znajdujący się w m. Dobra przy ul. Zwierzynieckiej 4 będzie nieczynny w godzinach 12:00-15:30 z powodu zaplanowanej legalizacji wagi samochodowej.

Kierownik WGOKiE
Anna Budzyńska

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w DobrejInformuję, że dnia 5 czerwca 2021 r. Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych znajdujący się w m. Dobra ul. Zwierzyniecka 4 będzie nieczynny.

Wójt
Teresa Dera

PSZOKInformuję, że dnia 24 kwietnia 2021 r. Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych znajdujący się w m. Dobra ul. Zwierzyniecka 4 będzie nieczynny.

Wójt
Teresa Dera

Informuję, że dnia 3 kwietnia 2021 r. Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych znajdujący się w m. Dobra przy ul. Zwierzynieckiej 4 będzie nieczynny. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.                                                                                

Wójt Gminy Dobra

Teresa Dera

Regulamin Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Gminie Dobra >> pobierz (pdf)

Regulamin obowiązuje od 14 stycznia 2021r.

Regulamin Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Gminie Dobra >> pobierz (pdf)

 

Wszelkie informacje o funkcjonowaniu PSZOK-u można uzyskać pod nr telefonu 510 489 038

W związku z wątpliwościami dotyczącymi sposobu pozbywania się odpadów ze styropianu opakowaniowego informuję, że umieszczamy go w pojemniku na odpady zmieszane. Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w miejscowości Dobra przy ul. Zwierzynieckiej 4 nie przyjmuje tego rodzaju odpadu!  

Styropian budowlany powinna zabrać i zutylizować np. firma, która wykonuje ocieplenie domu. W przeciwnym razie właściciel nieruchomości jest zobowiązany do utylizacji tego odpadu we własnym zakresie i na własny koszt.

Kierownik WGOKiE

Anna Budzyńska