Dołuje, dnia 23 stycznia 2014 r.

OFERTA ZATRUDNIENIA

Dyrektor Zespołu Szkół w Dołujach

ul. Daniela 18, 72-002 Dołuje

ogłasza konkurs na stanowisko: WOŹNY (0,5 etatu)

I. Nazwa i adres jednostki: Zespół Szkół w Dołujach, ul. Daniela 18, 72-002 Dołuje

II. Określenie stanowiska: Woźny (0,5 etatu) w budynku Zespołu Szkół w Dołujach, przy ul. Żubrzej 5

III. Informacja o warunkach pracy na stanowisku:

1. Miejsce pracy: Zespół Szkół w Dołujach, przy ul. Żubrzej 5, 72-002 Dołuje

2. Nawiązanie stosunku pracy: Nawiązanie stosunku pracy nastąpi od dnia 01 lutego 2014 r.

3. Forma zatrudnienia: umowa o pracę.

4. Zatrudnienie nastąpi w oparciu o przepisy ustawy o pracownikach samorządowych, rozporządzeń wykonawczych do tej ustawy i ustawy Kodeks Pracy.

5. Czas pracy - 8:00-12:00.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

Wymagania niezbędne:

1. Obywatelstwo polskie.

2. Wykształcenie min. zawodowe.

3. Dobry stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie.

Wymagania dodatkowe:

1. Wysoka kultura osobista.

2. Umiejętność dokonywania drobnych napraw i konserwacji.

3. Rzetelność i dokładność, odpowiedzialność, dyspozycyjność, systematyczność.

4. Umiejętność pracy w zespole.

Zakres zadań do wykonania na powierzonym stanowisku:

1. Utrzymywanie w czystości i porządku chodników przed szkołą oraz całego terenu wokół budynku szkolnego.

2. Dozorowanie centralnego ogrzewania.

3. Wykonywanie drobnych napraw sprzętu szkolnego.

4. Naprawa bieżących uszkodzeń.

5. Opróżnianie pojemników na odpady segregowane.

6. W okresie zimowym odśnieżanie terenu wokół szkoły i przed nią.

7. Wykonywanie innych poleceń Dyrektora Zespołu Szkół w Dołujach, w ramach powierzonego zakresu czynności.

8. Konieczność odbycia szkolenia na potrzeby pracodawcy (dotyczy tylko osób wyłonionych do zatrudnienia).

Pracownikowi zabrania się:

1. spożywania w miejscu świadczenia pracy napojów alkoholowych i przyjmowania środków odurzających orz przebywania w miejscu świadczenia pracy pod wpływem takich napojów lub środków.

2.  opuszczania w czasie pracy, bez zgody przełożonego, miejsca pracy.

3.  wynoszenia z miejsca pracy jakichkolwiek rzeczy nie będących własnością pracownika.

4. wykorzystywania bez zgody przełożonego sprzętu i materiałów pracodawcy do czynności niezwiązanych z wykonywaną pracą.

Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku:

Miejsce pracy: Praca będzie odbywała się na terenie Zespołu Szkół w Dołujach, przy ul. Żubrzej 5, 72-002 Dołuje .

Stanowisko pracy: Woźny (0,5 etatu).

Oferta powinna zawierać następujące dokumenty:

1. Życiorys z opisem dotychczasowej działalności zawodowej (CV).

2. List motywacyjny.

3. Kwestionariusz osobowy pobierz (pdf)

4. Kserokopie świadectw pracy.

5. Inne kserokopie dokumentów o posiadanych kwalifikacjach, umiejętnościach, uprawnieniach, jednoznacznie potwierdzające spełnienie wymagań niezbędnych i dodatkowych.

6.  Kserokopię dokumentu dowodu osobistego.

7. Oświadczenie kandydata, iż kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe pobierz (pdf)

8. Oświadczenie kandydata, że posiada stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku woźnego pobierz (pdf)

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w siedzibie Zespołu Szkół w Dołujach lub przesłać za pośrednictwem poczty na adres Zespołu:

Zespół Szkół w Dołujach,  ul. Daniela 18, 72-002 Dołuje

w zamkniętych kopertach z dopiskiem: „Oferta pracy na stanowisko Woźnego”

Oferty należy składać w terminie: do dnia 29.01.2014 r.

Dokumenty uważa się za dostarczone w terminie, jeżeli wpłynęły na wyżej wymieniony adres w terminie do dnia 29.01.2014 r.

Aplikacje, które wpłyną do Zespołu Szkół w Dołujach po wyżej określonym terminie, nie będą rozpatrywane.

Osoby spełniające wymogi formalne zostaną powiadomione o terminie rozmowy kwalifikacyjnej telefonicznie.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, szczegółowe CV (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej), powinny być podpisane i opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Osoba do kontaktu:

Elżbieta Walczyk Dyrektor Zespołu Szkół w Dołujach

Telefon kontaktowy:  91 311 88 20.

Dyrektor

Elżbieta Walczyk