Szanowni Państwo,

12 lutego została zamknięta rekrutacja do grup warsztatowych realizowanych w ramach projektu „Pod srebrną różą – transgraniczne spotkania na 50 z plusem”.

Dziękujemy wszystkim osobom, które zadeklarowały udział w zajęciach.

Lista osób zakwalifikowanych na warsztaty carvingowe:

1. Blochel Grażyna
2. Brzostowska Mieczysława
3. Chrabąszcz Zofia
4. Oblizajek Teresa
5. Świechowicz Joanna
6. Zielińska Krystyna
7. Gałka Zofia
8. Saganowska Mieczysława
9. Apanasewicz Halina
10. Harłukowicz Bożena
11. Partner – Niemcy
12. Partner – Niemcy

Lista rezerwowa:
1. Byczkiewicz Krystyna
2. Mikutowska Beata
3. Ryszkiewicz Krystyna
4. Skwiot-Załęcka Urszula
5. Sromek Halina

Wnioski odrzucone:
1. Heblewska Zofia – brak IV części wniosku – uzasadnienie deklaracji przystąpienia do projektu
2. Manorek Aleksandra – wniosek złożony po terminie
3. Lutkiewicz Anna – nie spełnia kryterium wieku
4. Sitarczuk Dorota – nie spełnia kryterium wieku
5. Krysińska Marzena – nie spełnia kryterium wieku

Lista osób zakwalifikowanych na warsztaty florystyczne:

1. Biała Krystyna
2. Adamczyk Maria
3. Pieczyńska Anna
4. Szymczak Irena
5. Kruczek Wiesława
6. Myśluk-Sztajerkowska Alicja
7. Szpotańska Bożena
8. Adamkiewicz Mirosława
9. Polkowska Danuta
10. Kuczyńska Grażyna
11. Riesebeck Gabrielle
12. Ploger Sofia
13. Gundlach Singrid
14. Kein Sabine
15. Mahatna Thresa
16. Henke Manuela
17. Waldowska Barbara
18. Franków Anna
19. Zandernowska-Frej Halina
20. Trzaskowska Gizela
21. Kepke Maria
22. Augsberg Danuta
23. Głogowska Janina
24. Partner – Niemcy

Lista rezerwowa:
1. Głębocka Małgorzata
2. Bessarab Maria
3. Zielińska Małgorzata
4. Beker Jolanta
5. Rekowska Danuta

Lista osób zakwalifikowanych na warsztaty na warsztaty gotowania:

1. Diepenbroek Danuta
2. Diepenbroek Uwe
3. Dziemidowicz Grażyna
4. Fabiańska Irena
5. Franków Jadwiga
6. Kalinowski Sławomir
7. Klinger Mirosława
8. Kowalewska Krystyna
9. Kubiś Jacek
10. Kunkel Halina
11. Kuźniar Alicja
12. Pieczyński Marian
13. Smoleń Krystyna
14. Mrozińska Krystyna
15. Strączek Helena
16. Szymczak Barbara
17. Szymczak Krzysztof
18. Samson Ewa
19. Polak Ryszard
20. Partner – Niemcy
21. Partner – Niemcy
22. Partner – Niemcy
23. Partner – Niemcy
24. Partner – Niemcy

Lista rezerwowa:
1. Kot Otylia
2. Jankowska Jolanta
3. Klimont Teresa
4. Plaskowicka Irena
5. Steuer Bronisława
6. Żurawska-Bundz Alina
7. Sudoł Jadwiga
8. Ogrodowczyk Leokadia
9. Kotwicka Halina
10. Kujawa Janina
11. Lewandowska Ewa

Wnioski odrzucone:
1. Boruń Maria – brak IV części wniosku – uzasadnienie deklaracji przystąpienia do projektu
2. Kurowska Elżbieta - brak IV części wniosku – uzasadnienie deklaracji przystąpienia do projektu
3. Nowak Elżbieta – wniosek złożony po terminie

Osoby zakwalifikowane do projektu o terminach zajęć zostaną poinformowane telefonicznie.

Komisja Rekrutacyjna