W ubiegłą niedzielę 10.04.2016 r. o godz. 14.00 w siedzibie „Football Arena” w Szczecinie przy Al. Wojska Polskiego 246 odbyło się losowanie drużyn, które biorą udział w Turnieju Piłki Nożnej „Minimundial 2016”. W naszej gminie turniej odbędzie się w Dobrej w dniu 21 maja 2016 r. o godz. 10.00  na boisku „Orlik 2012”, a gościnnie wystąpi reprezentacja Nowego Warpna.

 W losowaniu brała również udział nasza delegacja w składzie: Alicja Zamkiewicz i Michał Niebylski (uczniowie PSP w Dobrej), Władysław Kiraga (Burmistrz Nowego Warpna) oraz Jerzy Trędowicz ( inspektor ds. sportu w Urzędzie Gminy Dobra). A oto jakie kraje zostały wylosowane dla naszych drużyn:

Grupa młodsza (klasy III – IV):

PSP Mierzyn – Chile
PSP Dobra – Francja
PSP Rzędziny – Hiszpania
PSP Bezrzecze – Szwajcaria
PSP Dołuje – Ukraina
PSP Nowe Warpno – Walia

Grupa starsza (klasy V-VI):

PSP Mierzyn – Kostaryka
PSP Dobra – Irlandia Północna
PSP Rzędziny – Anglia
PSP Bezrzecze – Turcja
PSP Dołuje – Ekwador
PSP Nowe Warpno – Holandia

Finał Wojewódzki odbędzie się w dniu 3 czerwca 2016 r. na stadionie Pogoni Szczecin.

Wszystkim drużynom życzymy jak najlepszych wyników podczas turnieju.

 

  Jerzy Trędowicz 

Warning: No images in specified directory. Please check the directory!

Debug: specified directory - https://dobraszczecinska.pl/site/images/2016/minimundial/losowanie

 

O losowaniu drużyn na "Minimundial" mówiły także inne media. Film z losowania można zobaczyć na stronie radia Eska link .