W dniach 25 i 26 sierpnia 2012 r.  na kortach u Państwa Ankudowiczów w Dołujach przy ul. Daniela 19 odbył się po raz szósty Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Dobra.

W turnieju wzięło udział 6 pań oraz 17 panów.

Przed przystąpieniem do rozgrywek zarówno zawodniczki jak i zawodnicy rozlosowali grupy, w który rozgrywali mecze.

• dsc00750
  • dsc00751
  • dsc00754

W przyjetym systemie rozgrywek - każdy z każdym w grupach - rozgrywki toczyły sie w sobotę, a w niedzielę rozegrane zostały mecze półfinałowe i finały.

• dsc00872

W kategorii pań zwyciężyła Agnieszka Kowalik z Dołuj pokonując w finale Jolantę Szulczyk (Łęgi) 2:0 (7:5, 7:6). Trzecie miejsce wywalczyła Ewa Gawron  z Mierzyna po zwycięstwie nad Zuzanną Szulczyk (Łęgi) również 2:1 (6:3, 4:6, 7:4).

• dsc00897
  • dsc00904
  • dsc00908

W kategorii panów w tym roku  Mistrzem gminy Dobra został Maurycy Pyclik z Dołuj, który pokonał w finale Macieja Śliża z Mierzyna 2:0 (7:6, 6:3). Trzecie miejsce zdobył Bogusław Giełczyk z Wołczkowa zwyciężając Michała Ankudowicza z Dołuj 2:0 (7:6, 7:6).

• dsc00918
  • dsc00920
  • dsc00926

Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary i upominki, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy. Nagrody wręczyła Sekretarz Gminy Dobra - Pani Rozalia Adamska.

Serdeczne podziękowania kierujemy do państwa Ankudowiczów, którzy udostępnili swoje wspaniałe korty tenisowe w Dołujach.  Na kolejny Turniej zapraszamy w przyszłym roku.