Już po raz piąty odbył się w Dołujach  Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Dobra.  W tym roku w Turnieju wzięło udział 24 panów oraz 6 pań. Po raz pierwszy zawody te rozgrywane były w ciągu dwóch dni (20-21.08.2011r.).

W kategorii pań Mistrzynią Gminy Dobra została Agnieszka Kowalik z Dołuj pokonując w finale mieszkankę Mierzyna – Ewę Gawron w setach 2:0. Trzecie miejsce wywalczyła Jolanta Szulczyk (Łęgi), która pokonała 2:0 Jadwigę Surowiec z Dobrej. W meczu o piąte miejsce triumfowała Sylwia Walczak z Mierzyna pokonując Annę Surowiec z Dobrej.

W kategorii panów po zaciętych meczach Mistrzem Gminy Dobra został Tomasz Kulgawczuk z Bezrzecza, który pokonał ubiegłorocznego Mistrza- Bogdana Giełczyka z Wołczkowo w setach 2:0. W meczu o trzecie miejsce lepszy okazał się Jan Więcławski z Buku, który wygrał z Grzegorzem Haciskim (Łęgi) również 2:0. Wszyscy uczestnicy otrzymali z rąk Pani Wójt Teresy Dera pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy obu kategorii nagrody rzeczowe.

Turniej jak zwykle odbył się na kortach w Dołujach u Państwa Ankudowiczów,  którym serdecznie dziękujemy za udostępnienie obiektu i za wspaniały poczęstunek.