SłońceWszyscy wiemy, że wakacje to najbardziej wyczekiwany okres w roku. Tegoroczne „Wakacje z GCKiB 2022 r.” będą pełne atrakcji, a nasza oferta kierowana jest zarówno do dzieci jak i dorosłych. Każdy niezależnie od wieku znajdzie wakacyjną rozrywkę dla siebie. Idąc z duchem czasu stworzyliśmy ofertę atrakcji internetowych i stacjonarnych. Nasze zajęcia zostaną zorganizowane z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa oraz z przestrzeganiem zaleceń sanitarnych. Zachęcamy do zapisów dzieci w wieku 7 – 14 lat, liczba miejsc ograniczona.

Plan wakacji >> pobierz (pdf)

GCKiB

Impreza odbędzie się w Klubie w Dobrej 04.06.2022 w godz. 11-14

Impreza odbędzie się w Klubie w Wołczkowie 04.06.2022 o godz. 11-15:30

Zapraszamy gorąco na spotkanie z autorką Anną H. Niemczynow w dniu 7 maja o godz. 18:00 w bibliotece w Mierzynie.

Zdjęcie z wydarzeniaAleż się działo tego dnia! Dopisała nam też pogoda i radosny nastrój uczestników zabawy.

Tak wyglądał finał projektu „Pokoloruj swój świat”, realizowanego ze środków Fundacji ORLEN w ramach Programu „Moje miejsce na Ziemi”, który realizowaliśmy w dniu 24 kwietnia 2022 roku na Mierzyniance w Mierzynie.

Tego dnia światło dzienne ujrzały w całej swojej okazałości wszystkie namalowane w ramach projektu flagi, a było ich ponad pięćdziesiąt sztuk. Można było przejść prawdziwą aleją flag, na których widniały nierzadko prawdziwe arcydzieła. To efekt zmagań dzieci i dorosłych, którzy uczestniczyli w warsztatach we wszystkich placówkach GCKiB na terenie gminy. Swoją drogą gratulujemy talentów.

Nie były to jedyne atrakcje tego dnia towarzyszące zabawie na świeżym powietrzu. Fani baniek mydlanych mogli do woli puszczać je korzystając z dostępnych akcesoriów. Tu również rodziły się niesamowite mydlane kształty, muśnięte promykiem słońca. Wiele dzieci skorzystało również z okazji i za sprawą farb oraz naszych wytrwałych pań zmieniło na chwile swoje oblicze, przeobrażając się w dinozaury, motyle i inne zwierzaki. Kolejka do malowania twarzy przeszła nasze oczekiwania i trwała od pierwszej do ostatniej minuty imprezy.

Plakat zbiórki

Plakat wydarzenia

Plakat zapraszający na spotkanie autorskie z Przemysławem Piotrowskim

GCKiB informuje o rozpoczęciu naboru dzieci w bezpłatnych zajęciach: ECDL I Lego Spike. Nabór trwa do 24 września. Kontakt: mwardak@gckib.pl

Plakat akcji Spacer po historię w Mierzynie

Plakat z terminami spotkać i okładkami książek autorów

Sessionbook w bibliotece w Mierzynie