Plakat wydarzenia

Wiosnę tego roku przywitaliśmy w placówkach GCKiB wyjątkowo kolorowo. A wszystko to za sprawą warsztatów plastycznych będących pierwszym krokiem do wielkiej imprezy pod hasłem „Pokoloruj swój świat”. Imprezy realizowanej ze środków Fundacji ORLEN w ramach Programu Moje miejsce na Ziemi”.

Podczas tych warsztatów dzieci i dorośli przygotowywali kolorowe flagi, które są odzwierciedleniem ich miejsca na ziemi. W zajęciach wzięło udział kilkadziesiąt osób, więc i liczba flag nie będzie mniejsza.

Okazją do podziwiania wszystkich prac będzie ich instalacja w Aleja Flag, która powstanie 24 kwietnia tego roku na terenie rekreacyjno-sportowym „Mierzynianka” w Mierzynie. Imprezie towarzyszyć będzie również kolorowy piknik, na który zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej gminy i nie tylko.

Najmłodsi uczestnicy imprezy mogą liczyć na malowanie twarzy, pokaz baniek mydlanych, eksplozje kolorów i kilka innych zabaw w plenerze. Podczas imprezy spośród jej uczestników wybierzemy też najbardziej kolorową postać, niezależnie od wieku. Nagrody czekają. Warto więc zaszaleć z kolorami wybierając tego dnia kreację. Dostępna będzie również wystawa pod hasłem „Drugie życie koszulki” - która mamy nadzieję wielu uczestników spotkania zainspiruje.

Zapraszamy 24 kwietnia 2022 roku o 11:00 na teren rekreacyjny „Mierzynianka” w Mierzynie przy ul. Nasiennej 20.