SPOTKANIE AUTORSKIE Z MARKIEM STELAREM ZOSTAŁO ODWOŁANE

W związku z wejściem w życie nowych obostrzeń dotyczących funkcjonowania jednostek kulturalnych w pandemii COVID-19, spotkanie nie może odbyć się w zaplanowanej formie i zostaje odwołane.

Spotkanie z Markiem Stelarem w bibliotece w Mierzynie (22.10.2020 godz. 18:00)

Najnowsza powieść Marka Stelara "Blizny" to książka, którą polecają czytelnicy, recenzenci, jak i najbardziej popularni wśród fanów kryminałów polscy autorzy, w tym Wojciech Chmielarz i Robert Małecki.

My zaś zapraszamy Państwa nie tylko do czytania powieści naszego lokalnego mistrza kryminałów, ale także do wzięcia udziału w spotkaniu z autorem w naszej bibliotece w Mierzynie, które odbędzie się już wkrótce - 22 października 2020 r. o godz. 18:00. (GCKIB — filia biblioteczna w Mierzynie, ul. Welecka 5).

Uczestnikom spotkania przypominamy jednocześnie o obowiązku noszenia maseczki i zachowania wszelkich standardów bezpieczeństwa związanego z COVID-19. Liczba miejsc jest niestety ograniczona. Osoby chcące zapewnić sobie pewne miejsce proszone są o kontakt tel. 914241963 lub odebranie darmowej wejściówki w filii bibliotecznej w Mierzynie, przy ul. Weleckiej 5.