O F E R T A   Z A T R U D N I E N I A

Wójt Gminy Dobra

ul. Szczecińska 16a

72-003 Dobra

ogłasza konkurs na stanowisko Robotnik gospodarczy

I. Nazwa i adres jednostki: Urząd Gminy Dobra, ul. Szczecińska 16a, 72-003 Dobra;

II. Określenie stanowiska: Robotnik gospodarczy;

III. Informacja o warunkach pracy na stanowisku:

1.      Miejsce pracy:

Boisko sportowe w miejscowości Mierzyn przy ul. Długiej 20c;

2.      Nawiązanie stosunku pracy:

1)      Nawiązanie stosunku pracy nastąpi: od dnia 01 kwietnia 2014 r.

2)      Forma zatrudnienia: umowa o pracę.

3)      Wymiar czasu pracy:  3/4 etatu.

3.      Zatrudnienie nastąpi w oparciu o przepisy ustawy o pracownikach samorządowych, rozporządzeń wykonawczych do tej ustawy i ustawy Kodeks Pracy.

IV. Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

Wymagania niezbędne:

1.      Obywatelstwo polskie.

2.      Wykształcenie zawodowe.

3.      Dobry stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie.

4.      Prawo jazdy kat. B.

Wymagania  dodatkowe:

1.      Wysoka kultura osobista.

2.      Rzetelność i dokładność, odpowiedzialność, dyspozycyjność, systematyczność.

3.      Umiejętność pracy w zespole.

V. Zakres zadań do wykonania na powierzonym stanowisku:

1.      Sprzątanie terenu wokół Pawilonu sportowego, znajdującego się na boisku sportowym
w miejscowości Mierzyn przy ul. Długiej 20c, poprzez:

1)      zbieranie nieczystości, zamiatanie, w okresie zimowym odśnieżanie.

2.      Wykonywanie prac porządkowych w Pawilonie sportowym, znajdującym się na boisku sportowym w miejscowości Mierzyn przy ul. Długiej 20c, poprzez:

1)      codzienne mycie podłóg, posadzek we wszystkich pomieszczeniach pawilonu.

2)      utrzymywanie w czystości wyposażenia pawilonu (biurka, stoły, szafy itp.).

3)      utrzymywanie czystości w pomieszczeniach sanitarnych poprzez codzienne czyszczenie i odkażanie środkiem chemicznym muszli klozetowych, umywalek, kabin prysznicowych, mycie podłóg, luster.

4)      okresowe mycie okien, punktów świetlnych, drzwi wewnętrznych, drzwi wejściowych.

5)      utrzymywanie w czystości schodów wejściowych, podjazdu dla osób niepełnosprawnych, w tym również balustrad.

3.      Systematyczne wietrzenie pomieszczeń w budynku.

4.      Wykonywanie prac porządkowych na terenie Boiska sportowego w miejscowości Mierzyn przy ul. Długiej 20c oraz porządkowanie terenu przyległego (terenu zielonego) do boiska, poprzez:

1)      zbieranie nieczystości na całym terenie.

2)      opróżnianie koszy na śmieci, wystawianie pojemników na śmieci w dniu ich wywozu.

3)      koszenie, zbieranie skoszonej trawy, grabienie.

4)      pielęgnacja nasadzeń (podlewanie, odchwaszczanie, nawożenie, itp.).

5.      Utrzymywanie w czystości parkingu.

6.      Utrzymywanie w sprawności trybun, stołów, ławek poprzez wykonywanie wszelkich napraw, konserwacji.

7.      Zgłaszanie na bieżąco wszelkich awarii i usterek zarówno w pawilonie sportowym jak i na całym terenie.

8.      Otwieranie i zamykanie terenu zgodnie z ustalonymi godzinami.

9.      Właściwe przechowywanie i zabezpieczenie materiałów, sprzętu i urządzeń powierzonych do wykonywania obowiązków służbowych, w czasie pracy, jak i po jej zakończeniu.

10.  Powiadamianie przełożonego o mających miejsce na terenie boiska zdarzeniach, mogących stanowić zagrożenie dla zdrowia lub życia przebywających tam osób lub mogących przynieść szkodę w mieniu gminy.

11.  Zwracanie uwagi osobom, które nie przestrzegają regulaminu korzystania z boiska sportowego.

12.  Wykonywanie zgodnie z obowiązującymi przepisami czynności związanych z bezpiecznym
i skutecznym zabezpieczeniem obiektu w zakresie BHP i ppoż.

13.  Zabezpieczenie mienia na obiekcie przed kradzieżą i dewastacją.

14.  Przygotowywanie obiektu i sprzętu na imprezy.

15.  Pomoc w organizacji spotkań okazjonalnych, imprez artystyczno-kulturalnych i sportowo rekreacyjnych.

16.  Przestrzeganie terminów korzystania z terenów sportowych zgodnie z ustalonym terminarzem.

17.  Prowadzenie ewidencji osób korzystających z budynku i boiska.

18.  Prawidłowe gospodarowanie kluczami do poszczególnych pomieszczeń znajdujących się na obiekcie.

19.  Wykonywanie innych poleceń przełożonych w ramach powierzonego zakresu czynności.

VI. Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku:

Miejsce pracy:

Praca będzie odbywała się na terenie Boiska sportowego w miejscowości Mierzyn przy
ul. Długiej 20c

Stanowisko pracy:

Praca zmianowa w dni powszednie, soboty, niedziele i święta zgodnie z harmonogramem pracy.

Stanowisko związane z pracą w różnych warunkach atmosferycznych, hałasem.

VII. Oferta powinna zawierać następujące dokumenty:

1.      Życiorys z opisem dotychczasowej działalności zawodowej (CV).

2.      List motywacyjny.

3.      Kwestionariusz osobowy - pobierz (pdf)

4.      Kserokopie świadectw pracy.

5.      Inne kserokopie dokumentów o posiadanych kwalifikacjach, umiejętnościach, uprawnieniach, jednoznacznie potwierdzające spełnienie wymagań niezbędnych i dodatkowych.

6.      Kserokopię dokumentu dowodu osobistego.

7.      Kserokopię dokumentu prawa jazdy.

8.      Oświadczenie kandydata, iż kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe - pobierz (pdf)

9.      Oświadczenie kandydata, że posiada stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku Robotnika gospodarczego.  - pobierz (pdf)

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w siedzibie Urzędu Gminy Dobra lub przesłać za pośrednictwem poczty na adres Urzędu:

Urząd Gminy Dobra

w zamkniętych kopertach z dopiskiem:„Oferta pracy na stanowisko pracy Robotnik gospodarczy na Boisku sportowym w Mierzynie”.

Oferty należy składać w terminie: do dnia 14.03.2014 r. do godz. 15.00.

Dokumenty uważa się za dostarczone w terminie, jeżeli wpłynęły na wyżej wymieniony adres w terminie do dnia 14.03.2014 r.

Aplikacje, które wpłyną do Urzędu Gminy Dobra po wyżej określonym terminie, nie będą rozpatrywane.

Osoby spełniające wymogi formalne zostaną powiadomione o terminie rozmowy kwalifikacyjnej telefonicznie.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, szczegółowe CV (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej), powinny być podpisane i opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r.
Nr 101, poz. 926 z późn.zm.).

Osoba do kontaktu:

Tamara Gębuś, Inspektor w Zespole Organizacyjnym w Urzędzie Gminy Dobra,

telefon kontaktowy: 91 424 44 93.

Wójt

Teresa Dera