Plakat dot. konkursuPaństwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Policach informuje, iż 15 lutego 2021 roku zakończył się konkurs promujący szczepienia organizowany w ramach kampanii #SzczepimySię pod hasłem „Zaszczepię się przeciwko COVID-19”, nad którym patronat sprawował Starosta Policki. Adresatami konkursu były dzieci z klas VI-VIII szkół podstawowych wraz z rodzinami.

W trakcie narady Komisji Konkursowej oceniono 3 hasła zachęcające do zaszczepienia się przeciw COVID-19, które zostały zgłoszone do etapu powiatowego. Zgłoszone prace były oceniane pod względem zgodności z zakresem tematycznym Konkursu, dostosowania do wytycznych zawartych w Regulaminie, pomysłowości i oryginalności oraz czytelności przekazu. Przyznano I, II i III miejsce.

I miejsce

„Bohaterem stać się możesz, szczepiąc się w walce z koronawirusem pomożesz!!!! Chroń siebie, chroń mnie nie zwlekaj zaczep się!!!!”

Wiktoria Grenda

Szkoła Podstawowa w Przecławiu

II miejsce

„Kiedy na ziemi pandemia szaleje, chroń swoje życie i idź na szczepienie! Wirusa razem pokonamy i świat na nowo poznamy”

Hanna Wilczewska

Szkoła Podstawowa w Będargowie

III miejsce

„Zaszczep się. Przejmij kontrolę.”

Magdalena Lejnweber

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie oraz wsparcie patrona Starosty Polickiego oraz partnerów Gminy Dobra i Starostwa Powiatowego w Policach, którzy przekazali nagrody dla zwycięzców.

Państwowy Powiatowy
Inspektor Sanitarny w Policach