Szanowne Panie,

z wielką przyjemnością zapraszamy Panie do udziału w drugiej edycji transgranicznego projektu kierowanego do mieszkanek gmin Dobra i Blankensee, w wieku 18 lat i więcej. Projekt „Być jak Elizabeth - II edycja” rozpocznie się już 1 października 2019 r.

W ramach projektu zostały zaplanowane  następujące działania:

  • warsztaty integracyjne dla kobiet,
  • spotkania literackie „Pisać jak Elizabeth”
  • weekendowe warsztaty wyjazdowe „Kobieca strona mocy”.
  • warsztaty wizerunkowe „Piękna jak Elizabeth”,
  • zajęcia jogi,
  • zajecia „zdrowa miednica”.

Dzięki współpracy z Gminą Blankensee, Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej oraz Publicznymi Szkołami Podstawowymi, wszystkie warsztaty i zajęcia będą prowadzone w klubach, świetlicach i szkołach po obu stronach granicy od 1 października b.r. do 30 czerwca 2020 r. Szczegółowy harmonogram oraz miejsca realizacji warsztatów zostaną podane po zakończeniu rekrutacji, na pierwszym spotkaniu integracyjnym, które odbędzie się 17 października o godz. 18.00 w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek Filia w Dołujach, ul. Żubrza 7. 

Zajęcia ruchowe będą odbywać się od 1 października w:

- GCKiB Filia w Dołujach, w poniedziałki, w godz. 17.00 – 18.00 – „zdrowa miednica”,

- Publicznej Szkole Podstawowej w Dobrej, we wtorki, w godz. 17.00 – 18.00 – joga,

- GCKiB Filia w Dołujach, w czwartki, w godz. 16.30 – 17.30 - joga,

- Publicznej Szkole Podstawowej w Mierzynie, w soboty, w godz. 8.00-9.00.

 

Zapraszamy do pobierania formularza rekrutacyjnego, który można dostarczyć do Urzędu Gminy w Wołczkowie ul. Lipowa 51 lub Dobrej ul. Szczecińska 16 a  i Graniczna 24 a, albo przesłać (skan podpisanych dokumentów) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 27 września 2019 r.

Formularz >> pobierz

 Udział w projekcie jest bezpłatny!

 Szczegółowych informacji udziela koordynator projektu pani Izabela Dryjańska, tel.: 91 441 05 41, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 Serdecznie zapraszamy!

  

Teresa Dera                                                        Stefan Müller

Wójt Gminy Dobra                                        Burmistrz Gminy Blankensee

 

„Projekt FMP-0313-19 „Być jak Elizabeth-II edycja” jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia / Polska w Euroregionie Pomerania)”