Wójt Gminy Dobra, działając na postawie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2019 r. poz. 688) zleca Fundacji Szczeciński Klub Rowerowy "Gryfus" organizację II Mierzyńskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego, z pominięciem otwartego konkursu ofert, w trybie tzw. „małego grantu”. W załączeniu przedstawiamy wniosek złożony przez fundację.
Prosimy o pisemne zgłaszanie uwag dotyczących złożonego wniosku, wg art. 19a ust. 4, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty w poniższy sposób:
- na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- osobiście, składając wniosek w sekretariacie Urzędu Gminy ul. Szczecińska 16a; 72-003 Dobra, w godzinach pracy urzędu (poniedziałek 8.00-16.30, wtorek - czwartek 7.30-15.30, piątek 7.30-15.00).

 

Informacja o realizacji zadania publicznego pod nazwą: "II Mierzyński Rodzinny Rajd Rowerowy" >> pobierz (pdf)

 

Informacja z dnia 11.06.2019 r.

Wójt Gminy Dobra, informuje, iż w treści informacji o realizacji zadania publicznego pod nazwą: "II Mierzyński Rodzinny Rajd Rowerowy", w trybie tzw. „małego grantu”, zamieszczonej na stronie internetowej urzędu oraz na bip.dobraszczecinska.pl omyłkowo zamieszczono błędną informację:

- jest: „II Mierzyński Rodzinny Rajd Rowerowy”

- powinno być: „III Mierzyński Rodzinny Rajd Rowerowy”

Powyższa pomyłka nie wpływa na część merytoryczną zadania i nie ma wpływu na jego realizację.