W dniu 28.03.2019 r. w Międzygminnym Zakładzie Aktywności Zawodowej w Dobrej odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów dla osób zajmujących się twórczością artystyczną i upowszechnianiem kultury oraz nagród za osiągnięcia sportowe w roku 2018.  Stypendia i nagrody wręczyli Wójt Gminy Dobra Teresa Dera, Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek Zofia Hrynkiewicz oraz Przewodniczący Rady Gminy Dobra Batłomiej Miluch.

Stypendium Wójta Gminy Dobra za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej i upowszechniania kultury otrzymały 72 osoby z terenu Gminy Dobra:

  1. Marcin Kleist - taniec
  2. Wiktoria Wasiak - muzyka – gra na akordeonie
  3. Kamil Borsuk - muzyka – gra na akordeonie
  4. Szymon Kalinowski - taniec
  5. Grażyna Grabicka - taniec
  6. Kacper Niczyporuk- muzyka – gra na akordeonie
  7. Filip Niczyporuk- muzyka – gra na akordeonie
  8. Wiktoria Sterczak - muzyka – gra na fortepianie
  9. Jakub Mysiurski- literatura – wydanie książki
  10. Aleksander Grieger - taniec
  11. Oliwia Huminiłowicz - taniec
  12. Joanna Huzarska - taniec
  13. Kamila Ogonowska - taniec
  14. Oliwia Wojtasik - taniec
  15. Maja Wojtasik - taniec
  16. Zuzanna Ziętek - taniec
  17. Emma Bajer - taniec
  18. Alicja Prawucka - taniec
  19. Karolina Bączkowska - taniec
  20. Hanna Machińska - taniec
  21. Adrianna Ptak - taniec
  22. Nadia Mikołajczyk - taniec
  23. Julia Lewandowska - taniec
  24. Julia Bartkiewicz - taniec
  25. Alicja Świątek - taniec
  26. David Jarmuszkiewicz - taniec
  27. Michał Tarnowski - taniec
  28. Maja Grieger - taniec
  29. Milena Surma - taniec
  30. Damian Grabowski - taniec
  31. Kinga Kaczmarek - taniec
  32. Patrycja Hołda - taniec
  33. Aleksandra Krupska - taniec
  34. Oliwia Woźniak - taniec
  35. Aleksandra Dachtera - taniec
  36. Hanna Puchała - taniec
  37. Paulina Paciorek - taniec
  38. Aleksandra Fedyk - taniec
  39. Konrad Niemczyk - taniec
  40. Aleksandra Wojciechowska - taniec
  41. Emilia Mróz - taniec
  42. Matylda Pluskota - taniec
  43. Zofia Schädlich - taniec
  44. Krzysztof Fedyk - taniec
  45. Olga Pluskota - taniec
  46. Maja Waszczuk - taniec
  47. Zuzanna Piela - taniec
  48. Magdalena Oleba - taniec
  49. Szymon Hładyszewski - taniec
  50. Jakub Hładyszewski - taniec
  51. Patryk Grabowski - taniec
  52. Emilia Huzarska - taniec
  53. Zuzanna Gruszczyńska - taniec
  54. Aleksandra Dziwir - taniec
  55. Oliwia Skupińska - taniec
  56. Małgorzata Huzarska - taniec
  57. Lena Ogonowska - taniec
  58. Lena Tomikowska - taniec
  59. Oliwia Matusiak - taniec
  60. Lilia Makarewicz - taniec
  61. Laura Tomaszewska - taniec
  62. Weronika Górna - taniec
  63. Zuzanna Chojnacka - taniec
  64. Michalina Sieniawska - taniec
  65. Kornelia Wrześniewska - taniec
  66. Patryk Bączkowski - taniec
  67. Klara Bieluń - muzyka
  68. Daria Żuk - taniec
  69. Weronika Lis - taniec
  70. Monika Chomiuk - działalność teatralna
  71. Jakub Tomala - sukcesy w konkursach recytatorskich
  72. Aniela Łapot - taniec

Nagrody i wyróżnienia za osiągnięcia sportowe w roku 2018 otrzymało 66 osób z terenu gminy Dobra:

  1. Aleksandra Majewska – trenuje gimnastykę artystyczną
  2. Gabriela Bączkowska – ju jitsu
  3. Sandra Keller – narciarstwo wodne (wakebord)
  4. Mikołaj Silny – żeglarstwo
  5. Nikodem Bączkowski – ju jitsu
  6. Olga Markiewicz – piłka siatkowa
  7. Wiktoria Keller – koszykówka
  8. Weronika Kapler – karate
  9. Agnieszka Piszczoła – wioślarstwo
  10. Marcin Żuk – taekwondo, kockboxing
  11. Sławomir Piszczoła – strzelectwo sportowe
  12. Aleksandra Łukasiewicz – pływanie
  13. Michał Kwiatkowski – gimnastyka sportowa
  14. Maksymilian Burdziej – żeglarstwo
  15. Hanna Majewska – gimnastyka artystyczna
  16. Amelia Jatczak – gimnastyka artystyczna
  17. Anna Abraszewska – koszykówka
  18. Patrycja Ulass – gimnastyka artystyczna
  19. Tomasz Czopik – strzelectwo sportowe
  20. Nina Kowalik – gimnastyka artystyczna
  21. Nadia Adamowicz – gimnastyka artystyczna
  22. Julia Sucharska – koszykówka
  23. Damian Lichaczewski – wioślarstwo
  24. Michał Sobanda – wioślarstwo
  25. Fryderyk Grodecki – wioślarstwo
  26. Mikołaj Korsak – skuosh
  27. Bartosz Prawucki – lekka atletyka
  28. Kacper Haładuda – szermierka
  29. Aleksander Tomczak – lekka atletyka
  30. Jakub Tomczak – wioślarstwo
  31. Jakub Stupnicki – koszykówka
  32. Marta Żmińczuk – karate
  33. Olga Żmińczuk – karate
  34. Alicja Jaśkowiak – karate
  35. Marcin Grzeszczak – piłka siatkowa
  36. Piotr Oleszkiewicz – szachy
  37. Kacper Knitter – tenis ziemny
  38. Kondrat Mosiejczuk – karate
  39. Oskar Czarnota – piłka nożna
  40. Oliwier Michalak – karate
  41. Martyna Hałajda – badminton
  42. Ada Szczygieł – lekka atletyka
  43. Nel Bryła - golf
  44. Urszula Szczuko – lekka atletyka
  45. Paweł Szczuko – lekka atletyka
  46. Mateusz Stempnakowski – kolarstwo
  47. Hanna Burdziej – żeglarstwo
  48. Julia Urbańska – karate
  49. Natan Konik – piłka nożna
  50. Bartosz Krawczak – pływanie i judo
  51. Maja Krawczak – judo
  52. Lena Wieczorek – piłka siatkowa
  53. Michał Moroza – judo
  54. Maciej Moroza – piłka nożna
  55. Nina Markiewicz – karate
  56. Dariusz Krzysztofek – piłka nożna
  57. Bartosz Krzysztofek – piłka nożna
  58. Jakub Sucharski – piłka nożna
  59. Julia Hana Inagaki – gimnastyka artystyczna
  60. Dominika Brykała – lekka atletyka
  61. Liliana Jurkiewicz – jazda figurowa na lodzie
  62. Amelia Liersz – karate
  63. Jakub Guźlecki – żeglarstwo
  64. Stanisław Zientarski – judo
  65. Stanisław Styś – golf
  66. Aleksandra Brzozowska - karate

 Serdecznie gratulujemy !

  • DSC_0024
  • DSC_0034
  • DSC_0037
  • DSC_0050
  • DSC_0058
  • DSC_0068
  • DSC_0080
  • DSC_0081
  • DSC_0088
  • DSC_0096
  • DSC_0102
  • DSC_0107
  • DSC_0118
  • DSC_0131
  • DSC_0144
  • DSC_0157
  • DSC_0169
  • DSC_0176
  • DSC_0188
  • DSC_0195
  • DSC_0209
  • DSC_0212
  • DSC_0226
  • DSC_0228
  • DSC_0231
  • DSC_0240
  • DSC_0246
  • DSC_0253
  • DSC_0260
  • DSC_0263
  • DSC_0266
  • DSC_0274
  • DSC_0285
  • DSC_0292
  • DSC_0300
  • DSC_0305
  • DSC_0318
  • DSC_0330
  • DSC_0340
  • DSC_0354
  • DSC_0361
  • DSC_0376
  • DSC_0386
  • DSC_0401
  • DSC_0405
  • DSC_0426
  • DSC_0431
  • DSC_0440
  • DSC_0447
  • DSC_0451
  • DSC_0467
  • DSC_0473
  • DSC_0485
  • DSC_0493
  • DSC_0497
  • DSC_0503
  • DSC_0508
  • DSC_0513
  • DSC_0520
  • DSC_0530
  • DSC_0542
  • DSC_0547
  • DSC_0561
  • DSC_0566
  • DSC_0584
  • DSC_0595
  • DSC_0607
  • DSC_0617
  • DSC_0640
  • DSC_0660
  • DSC_0681
  • DSC_0691
  • DSC_0707
  • DSC_0727
  • DSC_0737
  • DSC_0751
  • DSC_0765
  • DSC_0779
  • DSC_0780
  • DSC_0787
  • DSC_0798