Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego rozpoczyna dziś konsultacje społeczne projektu Zachodniopomorskiego Programu Rozwoju Ekonomii Społecznej na lata 2018-2022.

Do udziału w konsultacjach uprawnieni są wszyscy zainteresowani z terenu województwa zachodniopomorskiego, w tym partnerzy społeczni i jednostki samorządu terytorialnego.

Konsultacje trwają od 30.10.2017 r. do 13.11.2017 r.

Pełna informacja (wraz z projektem Programu i formularzem konsultacyjnym) znajduje się w Biuletynie Informacji Publicznej UMWZ pod adresem:

http://bip.rbip.wzp.pl/artykul/ogloszenie-w-sprawie-konsultacji-spolecznych-projektu-zachodniopomorskiego-programu-rozwoju

 

Ewentualne opinie można przekazywać do dnia 13 listopada br., tj. do dnia zakończenia konsultacji Programu, poprzez:

  • złożenie wydrukowanego formularza  konsultacyjnego w siedzibie Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego przy ul. Starzyńskiego3-4, 70-506 Szczecin, III piętro, pok. 321

albo

  • przesłanie wypełnionego formularza konsultacyjnego e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z podaniem w temacie e-maila: „Konsultacje ZPRES”.

 

Za prawidłowy termin złożenia opinii uznaje się datę wpływu do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego.