W dniu 30.03.2017 r. w Międzygminnym Zakładzie Aktywności Zawodowej w Dobrej odbyła się uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień za wysokie osiągnięcia sportowe w roku 2016 oraz stypendiów dla osób z terenu Gminy Dobra, zajmujących się twórczością artystyczną i upowszechnianiem kultury. Nagrody wręczali Pani Teresa Dera - Wójt Gminy Dobra, Pani Rozalia Adamska - Sekretarz Gminy Dobra oraz Pan Bartłomiej Miluch -Przewodniczący Rady Gminy Dobra. 

 

  • DSC_0003
  • DSC_0006
  • DSC_0008
  • DSC_0225
  • DSC_0579

 

Stypendium Wójta Gminy Dobra za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej i upowszechniania kultury otrzymało 59 osób z terenu Gminy Dobra:

1. Marcin Kleist, zam. w Bezrzeczu (taniec)

2. Grażyna Grabicka, zam. w Dobrej (taniec)

3. Szymon Kalinowski, zam. w Dobrej (taniec)

4. Sebastian Radin-Rutkowski, zam. w Dobrej (muzyka-gra na pianinie)

5. Kamil Borsuk, zam. w Mierzynie (muzyka-gra na akordeonie)

6. Wiktoria Wasiak, zam. w Łęgach (muzyka-gra na akordeonie)

7. Paulina Pietras, zam. w Mierzynie (literatura).

8. Aleksandra Sperska, zam. w Mierzynie (malarstwo).

9. Lena Ogonowska, zam. w Dobrej (taniec)

10.  Emilia Huzarska, zam. w Grzepnicy (taniec).

11. Małgorzata Huzarska, zam. w Grzepnicy (taniec).

12. Natalia Rutkowska, zam. w Dołujach (taniec).

13. Damian Grabowski, zam. w Bezrzeczu (taniec).

14. Aleksander Grieger, zam. w Bezrzeczu (taniec).

15. Bartłomiej Grieger, zam. w Bezrzeczu (taniec).

16. Kinga Kaczmarek, zam. w Mierzynie (taniec).

17. Klara Tomaszewska, zam. w Bezrzeczu (taniec).

18. Laura Tomaszewska, zam. w Bezrzeczu (taniec).

19. Karolina Krupska, zam. w Mierzynie (taniec).

20. Aleksandra Krupska, zam. w Mierzynie (taniec).

21. Karolina Sojska, zam. w Dobrej (taniec).

22. Krzysztof Fedyk, zam. w Mierzynie (taniec).

23. Natalia Moncport, zam. w Bezrzeczu (taniec).

24. Maja Waszczuk, zam. w Bezrzeczu (taniec).

25. Oliwia Huminiłowicz, zam. w Mierzynie (taniec).

26. Michał Błaszczuk, zam. w Wołczkowie (taniec).

27. Agnieszka Łączna-Jaworek, zam. w Dobrej (teatr).

28. Aleksandra Wojciechowska, zam. w Dobrej (taniec).

29. Maja Grieger, zam. w Mierzynie (taniec).

30. Michał Tarnowski, zam. w Mierzynie (taniec).

31. Mikołaj Sychta, zam. w Dobrej (taniec).

32. Victoria Karczewska-May, zam. w Mierzynie (taniec).

33. Kamil Mikulski, zam. w Mierzynie (taniec).

34. Daria Żuk, zam. w Bezrzeczu (taniec).

35. Magdalena Oleba, zam. w Mierzynie (taniec).

36. Hubert Mosiejczuk, zam. w Dołujach (taniec).

37. Patryk Grabowski, zan. w Bezrzeczu (taniec).

38. Aleksandra Fedyk, zam. w Mierzynie (taniec).

39. Szymon Markowski, zam. w Mierzynie (taniec).

40. Klara Borkowska, zam. w Mierzynie (taniec).

41. Emma Gryczman, zam. w Mierzynie (Fotografia).

42. Alicja Pieszko, zam. w Stolcu (malarstwo).

43. Bartosz Chałupnik, zam. w Dobrej (taniec).

44. Magdalena Pietras, zam. w Mierzynie (muzyka-śpiew).

45. Oliwia Sterczak, zam. w Mierzynie (muzyka-gra na flecie).

46. Klaudia Drążek, zam. w Wołczkowie (muzyka-śpiew).

47. Zuzanna Abramowska, zam. w Mierzynie (muzyka-śpiew).

48. Timothy Karczewski-May, zam. w Mierzynie (taniec).

49. Klara Bieluń, zam. w Dołujach (muzyka-gra na altówce).

50. Jakub Hładyszewski, zam. w Bezrzeczu (taniec).

51. Szymon Hładyszewski, zam. w Bezrzeczu (taniec).

52. Jakub Tomala, zam. w Mierzynie (muzyka, taniec).

53. Agata Sławińska, zam. w Mierzynie (recytacja wierszy).

54. Ryszard Galant, zam. w Mierzynie (teatr).

55. Mateusz Atamańczuk, zam. w Bezrzeczu (teatr).

56. Anna Leszczyńska, zam. w Bezrzeczu (muzyka).

57. Dariusz Zabraniak, zam. w Dołujach (muzyka).

58. Bartosz Utracki, zam. w Dołujach (muzyka).

59. Magdalena Piątak, zam. w Dobrej (muzyka).

 

  • DSC_0014
  • DSC_0023
  • DSC_0028
  • DSC_0036
  • DSC_0043
  • DSC_0046
  • DSC_0052
  • DSC_0055
  • DSC_0064
  • DSC_0071
  • DSC_0076
  • DSC_0080
  • DSC_0086
  • DSC_0091
  • DSC_0096
  • DSC_0102
  • DSC_0104
  • DSC_0110
  • DSC_0116
  • DSC_0125
  • DSC_0130
  • DSC_0135
  • DSC_0139
  • DSC_0151
  • DSC_0153
  • DSC_0156
  • DSC_0161
  • DSC_0168
  • DSC_0175
  • DSC_0183
  • DSC_0192
  • DSC_0198
  • DSC_0201
  • DSC_0205
  • DSC_0211
  • DSC_0217
  • DSC_0220
  • DSC_0226
  • DSC_0230
  • DSC_0247
  • DSC_0250

 

Nagrody i wyróżnienia za wysokie osiągnięcia sportowe w roku 2016 otrzymały 54 osoby z terenu Gminy Dobra:

1. Marcin Żuk – taekwondo

2. Michał Postrożny – taekwondo

3. Szymon Urbaniak – karting

4. Inga Ksiądz – karate

5. Olga Żmińczuk – karate

6.  Alicja Jaśkowiak – karate

7.  Mikałaj Korsak – skuosh

8.  Weronika Kapler – karate

9.  Sławomir Piszczoła – strzelectwo

10. Hubert Siluk – piłka nożna

11. Joanna Bartkiewicz – siatkówka

12. Aleksandra Łukasiewicz – pływanie

13. Michał Kwiatkowski – gimnastyka sportowa

14. Karolina Frankowska – gimnastyka sportowa

15. Hanna Majewska – gimnastyka artystyczna

16. Aleksandra Majewska – gimnastyka artystyczna

17. Aleksandra Lewandowska – pływanie

18. Patrycja Ulass – gimnastyka artystyczna

19. Tomasz Czopik – strzelectwo

20. Bianka Kondzioła – gimnastyka artystyczna

21. Bartosz Prawucki – gimnastyka sportowa

22. Wiktoria Wigórska – gimnastyka artystyczna

23. Damian Lichaczewski – wioślarstwo

24. Michał Sobanda – wioślarstwo

25. Gabriela Bączkowska – ju-jitsu

26. Łukasz Koźlarek – karate

27. Alicja Awirzeń – szybownictwo

28. Karol Ciechanowicz – boks

29. Zuzanna Smejlis – tenis ziemny

30. Adrian Zachciał – lekka atletyka

31. Leon Dybioch – skuosh

32. Aleksander Tomczak – lekka atletyka

33. Maja Haładuda – szermierka

34. Kacper Haładuda – szermierka

35. Ewa Sojska – lekka atletyka

36. Jakub Stupnicki – koszykówka

37. Kacper Knitter – tenis ziemny

38. Kondrat Mosiejczuk – karate

39. Oskar Czarnota – piłka nożna

40. Michał Moroza – judo

41. Maksymilian Baran – piłka nożna

42. Jędrzej Jadczyk – judo

43. Michał Stupnicki – koszykówka

44. Urszula Szczuko – lekka atletyka

45. Paweł Szczuko – lekka atletyka

46. Maksymilian Burdziej – żeglarstwo

47. Hanna Burdziej – żeglarstwo

48. Aleksandra Dziwir – gimnastyka artystyczna

49. Natan Konik – piłka nożna

50. Grzegorz Rudnicki – tenis ziemny

51. Hubert Smolik – piłka nożna

52. Alicja Prawucka – gimnastyka sportowa

53. Oliwier Tymosz – piłka nożna

54. Maciej Moroza – piłka nożna

 

  • DSC_0261
  • DSC_0268
  • DSC_0275
  • DSC_0288
  • DSC_0292
  • DSC_0295
  • DSC_0302
  • DSC_0308
  • DSC_0318
  • DSC_0326
  • DSC_0338
  • DSC_0343
  • DSC_0350
  • DSC_0360
  • DSC_0369
  • DSC_0375
  • DSC_0386
  • DSC_0390
  • DSC_0397
  • DSC_0417
  • DSC_0426
  • DSC_0432
  • DSC_0436
  • DSC_0440
  • DSC_0450
  • DSC_0458
  • DSC_0466
  • DSC_0472
  • DSC_0481
  • DSC_0495
  • DSC_0502
  • DSC_0509
  • DSC_0514
  • DSC_0523
  • DSC_0528
  • DSC_0536
  • DSC_0541
  • DSC_0547
  • DSC_0553
  • DSC_0560

 

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz osiągnięcia wyznaczonych celów.