Gminne Centrum Kultury i Bibliotek oraz Koło LZS „Grom” wspólnie zorganizowało Gminne Mikołajki w miejscowości Stolec.

Jakież było zdziwienie dzieci, które zawitały 18 grudnia do filii Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Stolcu. Okazało się bowiem, iż Mikołaj zaplanował sobie przedświąteczny urlop.... W ślad za Mikołajem podążyły elfy, a także renifery. Gdyby nie pomoc dzieci, ich zaangażowanie i zmobilizowanie ekipy mikołajowej, byłoby po Mikołajkach. Na szczęście udało się wszystko uratować.

Było wiele ciekawych konkursów okraszonych elementami związanymi ze Świętami Bożego Narodzenia oraz dużo wesołej zabawy, która pozwoliła nam wszystkim w atmosferze radości i uśmiechu spędzić miło czas i wprowadzić się w magiczny nastrój nadchodzących Świąt.

Program w formie interaktywnej zabawy pt,: „Na etacie u Świętego Mikołaja” przedstawiony został przez Agencję Dobry Animator ze Szczecina.

Na uczestników zabawy czekał zdrowy poczęstunek pełen kolorowych kanapek, deserów owocowych oraz zdrowych przekąsek. Nie zabrakło również prezentów....

Było to wyjątkowe, łączące pokolenia Spotkanie Mikołajkowe. Uczestnikami wydarzenia były dzieci, rodzice oraz dziadkowie z naszej oraz okolicznych miejscowości.

Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie i wspólną zabawę.

 

  • DSC_0116
  • DSC_0122
  • DSC_0127
  • DSC_0143
  • DSC_0148

 

Tekst i zdjęcia: GCKiB