15 stycznia 2017 roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz kolejny w Gminie Dobra. Pieniądze zebrane podczas 25 Finału zostaną przekazane dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Chcesz się włączyć w akcję? Dołącz do nas i zostań wolontariuszem!

Co zrobić, żeby zostać wolontariuszem?

1. Zapoznaj się z regulaminem wolontariusza 25 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

2. Do 25 listopada 2016 r. w biurze GCKiB przyjmujemy zgłoszenia osób, które chciałyby zostać wolontariuszami. Warunkiem zgłoszenia jest wypełnienie ankiety osobowej i dostarczenie jej osobiście lub pocztą do sztabu. Ankieta musi być podpisana przez wolontariusza lub opiekuna w przypadku osoby niepełnoletniej.

3. Każdy wolontariusz zobligowany jest dostarczyć zdjęcie w formacie 800px x 600px w formacie jpg lub png. Zdjęcia należy przesłać mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście na dowolnym nośniku danych. Przygotowując zdjęcia wzorujcie się na zdjęciu legitymacyjnym. O tym czy dana osoba zostanie zarejestrowana jako wolontariusz będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

Ankiety wolontariusza należy wysłać pocztą tradycyjną lub dostarczyć osobiście do biura GCKiB ul. Graniczna 31, 72-003 Dobra - siedziba sztabu.

4. E-mail - w ankiecie koniecznie podaj adres swojej poczty elektronicznej. Tą drogą będą przesyłane najważniejsze informacje dotyczące finału WOŚP.

5. Po zarejestrowaniu każdy wolontariusz będzie musiał podpisać specjalne oświadczenie, które zostanie wygenerowane po zakończeniu rekrutacji.

 

Kontakt z Szefem Sztabu:

Ewa Hrynkiewicz - Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej 

tel. (91) 424 19 80, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.