Powiat Policki zaprasza do wzięcia udziału w konkursie „Razem Możemy Więcej. Edycja 2016” organizowanym w ramach II Powiatowej Gali Wolontariatu i Aktywności Społecznej.

Konkurs ma na celu promowanie różnorodnych form zaangażowania społecznego, w tym działalność organizacji pozarządowych, wolontariuszy, grup nieformalnych oraz instytucji i podmiotów rozwijających aktywność społeczną w Powiecie Polickim.


Tegoroczna edycja konkursu odbywać się będzie w następujących kategoriach:

1. Działania warte naśladowania (np. inicjatywy, wydarzenia, projekty promujące aktywność społeczną i obywatelską)
2. Wspólne działania (np. działania realizowane w partnerstwie; działalność organizacji pozarządowych i grup nieformalnych)
3. Osobowość roku (wolontariusz, sponsor, firma, sołtys, nauczyciel/wychowawca, senior itp.)
4. Działalność wolontarystyczna (np. w szkole, miejscu pracy, instytucji)

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i składanie, w terminie do dnia 10 listopada 2016 r., zgłoszeń konkursowych.

Zgłoszeń należy dokonać na formularzu zgłoszeniowym, przesyłając je pocztą lub dostarczając osobiście na adres:

Wydział Spraw Społecznych i Obywatelskich
Starostwo Powiatowe w Policach
ul. Tanowska 8, 72-010 Police

Szczegółowe informacje o konkursie udzielane są pod  nr tel. 91 43 28 143 (kontakt z panią Haliną Michalak) lub w drodze korespondencji elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wyniki konkursu ogłoszone zostaną podczas II Powiatowej Gali Wolontariatu i Aktywności Społecznej, która odbędzie się w dniu 9 grudnia 2016 r. w Hotelu Dobosz w Policach (szczegóły organizacyjne dotyczące uroczystości zostaną podane w terminie późniejszym).

 

Regulamin konkursu >> pobierz (pdf)

Formularz zgłoszeniowy >> pobierz (doc)