OGŁOSZENIE

o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu „Zintegrowanego Planu Zrównoważonej Mobilności dla Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego na lata 2016-2023”.

W związku z przeprowadzaniem konsultacji społecznych na temat projektu „Zintegrowanego Planu Zrównoważonej Mobilności dla Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego na lata 2016-2023”, Stowarzyszenie Szczeciński Obszar Metropolitalny oraz Gmina Dobra informuje, że na stronie internetowej bip.dobraszczecinska.pl oraz dobraszczecinska.pl zamieszczony został projekt powyższego Planu. W dokumencie tym znajdują się informacje o planowanych działaniach w sferze zrównoważonej mobilności. Mieszkańcy Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego w tym mieszkańcy Gminy Dobra mają wpływ na kształt dokumentu poprzez zgłaszanie uwag, wniosków oraz propozycji zmian.

Uwagi dotyczące Planu Mobilności przekazywać będzie można od dnia 09.06.2016r. do dnia 23.06.2016r. (liczy się data wpływu) w następującej formie:

1. Drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w tytule wiadomości „Konsultacje społeczne w zakresie Planu Zrównoważonej Mobilności - SOM”;

2. Drogą korespondencyjną na adres: Biuro Stowarzyszenia Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego, pl. Kilińskiego 3, 71-414 Szczecin;

3. Bezpośrednio w Biurze Stowarzyszenia Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego, pl. Kilińskiego 3, 71-414 Szczecin.

 

Spotkanie z wykonawcą odbędzie się 13.06.2016r. o godzinie 17:00 w sali konferencyjnej budynku Urzędu Gminy Dobra przy ul. Szczecińskiej 16a.

 

Załączniki:

Projekt Planu Zrównoważonej Mobilności – Wersja do konsultacji społecznych pdf