Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego ogłasza nabór zgłoszeń w ramach IV edycji konkursu o tytuł „Sołtysa Roku 2016”.Celem konkursu jest przedstawienie społecznej pracy wyróżniających się, przedsiębiorczych i zaangażowanych w inicjatywy społeczne sołtysów z województwa zachodniopomorskiego.

 

Kandydata do tytułu „Sołtys Roku 2016 " mogą zgłaszać: rady sołeckie i parafialne, mieszkańcy sołectwa (grupa 10 osób), organizacje pozarządowe i społeczne oraz przedstawiciele władzy samorządowej.

Do udziału w konkursie może zostać zgłoszony sołtys, który aktualnie pełni funkcję i był sołtysem przez co najmniej cały rok 2015. O wyborze kandydata będą decydowały jego osiągnięcia w roku 2015.

Zgłoszenia należy przesyłać w terminie do dnia 30 kwietnia br. na adres: Wydział Rolnictwa i Rybactwa, ul. Starzyńskiego 3-4, 70-506 Szczecin z dopiskiem „Sołtys Roku 2016”. O przyjęciu zgłoszenia decyduje data wpływu. Zgłoszenia, które wpłyną po terminie, nie będą rozpatrywane. Dodatkowych informacji udziela  pracownik Wydziału Rolnictwa i Rybactwa Paulina Makatun-Hałas, pod nr tel. 91-44-10-233, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin konkursu będący załącznikiem do uchwały nr 151/16 Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego z dnia 2 lutego 2016 w sprawie organizacji konkursu „Sołtys Roku 2016" oraz karta zgłoszeniowa znajdują się w plikach do pobrania poniżej.

Załączniki

Uchwała

Regulamin konkursu

Karta zgłoszeniowa