Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Andrzej Jakubowski, Prezydent Koszalina Piotr Jedliński, Starosta Koszaliński Roman Szewczyk oraz Dyrektor Zachodniopomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach Irena Agata Łucka mają przyjemność zaprosić wszystkie osoby oraz podmioty z terenu województwa zachodniopomorskiego, do wzięcia udziału w charakterze wystawcy podczas wydarzenia pn. Święto Plonów”, organizowanego 20 września 2014 r. na placu przy amfiteatrze w Koszalinie.

Do prezentacji własnych wyrobów lub działalności w szczególności zapraszamy wytwórców produktów regionalnych, twórców ludowych, artystów, rękodzielników, rzemieślników, organizacje pozarządowe, sołectwa, świetlice, instytucje opiekuńczo-wychowawcze, jak również jednostki samorządowe i instytucje związane z doradztwem oraz świadczeniem usług na rzecz rolnictwa.

Osoby/ podmioty chcące uczestniczyć w wydarzeniu proszone są o zgłoszenie swojego udziału w postaci wypełnionej „KARTY ZGŁOSZENIA WYSTAWCY”. Zgłoszenie należy dostarczyć osobiście lub przesłać (drogą elektroniczną, pocztową bądź faxem) do dnia 5 września 2014 r. do godz. 15:00 do siedziby:

Starostwa Powiatowego w Koszalinie
ul. Racławicka 13
75 - 620 Koszalin
tel. (94) 714 01 73
fax. (94) 714 01 31
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub

Zachodniopomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach Oddział w Koszalinie
ul. Przemysłowa 8
75 - 216 Koszalin
tel. 94 342 87 30,
fax. (94) 342 79 24
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:
KARTA ZGŁOSZENIA WYSTAWCY