Do 31 stycznia 2014r. trwa rekrutacja do drugiej edycji projektu „Młody Przedsiębiorca’’. Projekt ma na celu pomoc osobom bezrobotnym i nieaktywnym zawodowo w założeniu własnej firmy.

Oferta skierowana jest do osób bezrobotnych lub nieaktywnych zawodowo, od 18. do 30. roku życia, zamieszkujących powiat policki, goleniowski lub kołobrzeski, które nie posiadają wpisu do rejestru EDG, KRS i CEIDG i nie prowadziły działaności na podstawie odrębnych przepisów w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień przystapienia do projektu.

W ramach projektu uczestnik ma szansę otrzymać wsparcie szkoleniowe z zakresu zakładania i prowadzenia dzialałności gospodarczej,  doradztwo przygotowujące  uczestnika do samodzielnego prowadzenia firmy, bezzwrotną dotację w wysokości do 30 000 zł a także wsparcie pomostowe w wysokości do 1270zł/miesięcznie (wypłacane przez pierwsze 6 miesięcy od dnia założenia działalności).

Przyjmowanie zgłoszeń do drugiej edycji potrwa do 31 stycznia 2014 r. Rekrutacja na trzecią edycję: od 1.02.2014 r. do 31.03.2014 r.

Oferowane wsparcie jest całkowicie bezpłatne. „Młody Przedsiębiorca” realizowany jest przez GOS Polska Sp. z o.o. w partnerstwie z 4C Centrum Ekonomii Społecznej Krzysztof Musiatowicz i jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej projektu: www.mlodyprzedsiebiorca.com.pl

Kontakt:

Agnieszka Dyba

GOS Polska Sp. z o.o.

ul. Królowej Korony Polskiej 24

70-486 Szczecin

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel.: 91 424 4072