Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Województwa Zachodniopomorskiego we współpracy z Zachodniopomorskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach zapraszają do wzięcia udziału w piątej edycji konkursu „Przyjazna wieś”, którego celem jest wybranie najlepszych projektów w zakresie infrastruktury zrealizowanych przy wsparciu środków Unii Europejskiej na obszarach wiejskich od 1 maja 2004 r.

Konkurs realizowany jest w dwóch etapach:
- regionalnym,
- ogólnopolskim.
Organizatorem konkursu w województwie zachodniopomorskim jest Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach.

W tegorocznej edycji konkurs zostanie rozstrzygnięty w dwóch kategoriach:
- infrastruktura techniczna,
- infrastruktura społeczna.

Do etapu ogólnokrajowego zostaną zakwalifikowane te projekty, które zajmą na etapie regionalnym I miejsca w poszczególnych kategoriach.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursu oraz wypełnienie i odesłanie Formularza zgłoszeniowego wraz z wymaganymi załącznikami na adres: /Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach, 73-134 Barzkowice.

Zgłoszenia należy składać wyłącznie na załączonym formularzu w terminie od 27 września 2013 r. do 18 października 2013 r.

Konkurs sfinansowany został przez Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego w ramach środków pomocy technicznej PROW na lata 2007-2013, schemat III, w ramach realizacji zapisów Planu działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2012-2013, Sekretariatu Regionalnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Województwa Zachodniopomorskiego.

Kontakt:

Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach 73-134 Barzkowice
tel. (91) 479 40 59, (91) 479 40 48.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. <mailto:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.>

Do pobrania:

Formularz

Regulamin